Youtube Premium Nedir? Avantajları Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Youtube Premium, temel Youtube deneyimine birkaç özellik ekleyen abonelik tabanlı bir hizmettir. Spotify veya Apple Music’ten farklıdır. Özel bir müzik dinleme platformu değildir. Aksine, reklamsız Youtube akışı da dahil olmak üzere Youtube deneyiminizi geliştirmek için birkaç küçük avantaj sunan çok yönlü bir servistir. Tıpkı Google Play Müzik’te olduğu gibi, bir Premium abonelik de mobil, çevrimdışı görüntüleme ve reklamsız oynatmada arka plan oynamayı sunan Youtube Müzik Premium’a erişmenizi sağlar. Şu anda Youtube Music’in podcastları mevcut değildir.

youtube premium 1

1. Tamamen Reklamsız!

Evet, doğru duydunuz. YouTube, reklamsız ve gerçek bir deneyim yaşattığını vaat ediyor. Bu, video akışı sırasında, yan panellerde veya video izleme sırasında kesinlikle atlanabilir reklam olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, ekranda hiçbir yerde zorunlu video reklam, tampon reklam veya sponsor içerik yoktur.

En başından beri bir YouTube hesabı olanlarınız için, bir zamanlar zevk aldığınız aynı temiz deneyimdir. YouTube’da şu anda çok zaman harcıyorsanız, farkı göreceksiniz. Youtube’da haberleri ve Canlı TV programlarını izlerken, reklamlar olmadan yeni bir özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Aynı reklamsız deneyimi akıllı telefonlar ve tabletlerle de yaşanabilirsiniz. Youtube Premium servisini kullanmanız için ödemeniz gereken belli bir aylık ücret vardır. Bu servisi kullanmaya başlayan kullanıcılardan ilk ay herhangi bir ücret alınmamaktadır. Diğer aylarda ise aylık 16,99 ₺ ödemeniz gerekmektedir.

2. Videoları Çevrimdışı İndirin

YouTube Premium’un en iyi özelliklerinden biri, çevrimdışı görüntüleme için videoları doğrudan mobil cihazınıza indirmenize izin vermesidir. Bu, artık bu hizmeti sağlayan üçüncü taraf uzantılarına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.

İndirme işlemleri için istenen çözünürlüğü seçebilir ve daha sonra videonun keyfini çıkarabilirsiniz. İndirmelerin yanı sıra, diğer uygulamalar arasında gezinirken videoları arka planda da oynatabilirsiniz.

youtube premium 2

3. YouTube Oyun

Oyuncular, oyun oynamak için özel YouTube kanalında en sevdikleri oyunların canlı yayınlarının keyfini çıkarabilir. Minecraft, League of Legends, PUBG veya Grand Theft Auto V gibi oyunların canlı yayınlarını çok rahat bir şekilde kesintisiz izleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı global bir oyuncu topluluğuyla ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bunlar çoğunlukla canlı yayınlar olduğundan, reklamsız hale getirme genel deneyiminizi artıracaktır.

4. YouTube Müzik

Bir YouTube Premium hesabıyla, telefonunuzda veya tabletinizde şarkı ve müzik videoları yayınlayan YouTube Müziğe tam erişiminiz olur. Tıpkı Apple Music veya Spotify gibi çalışır ve YouTube çeşitli kanallardan eksiksiz bir müzik koleksiyonuna sahiptir. Arka planda çalma olarak çalışabilecek ve indirme seçeneğine sahipsiniz. Şarkıları istediğiniz çalma listelerine ekleyebilir ve favori kanalınıza abone olabilirsiniz.

youtube premium 3

Youtube Premium ile ilgili videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu