MaksatSporYerli Kadın Ünlüler

Sena Özdemir Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sena ozdemir 1
Tam adı: Sena Özdemir
Doğum tarihi: ??. ??. 2001
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Ailesi: 
Sevgilisi: 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Sena Özdemir Kimdir? Sena Özdemir, 2001 yılında İzmir‘de dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi aslen Bulgaristanlı, babası ise Balıkesirlidir. Lise eğitimini İzmir Atatürk Spor Lisesi‘nde tamamlamış ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Üniversite eğitimine ise Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü‘nün 2. sınıfında devam etmektedir.

10 yaşından bu yana spor ile iç içedir. Atletizm sporu ile yakından ilgilenmektedir. 100 metre ve 200 metre kategorilerinde pek çok Türkiye dereceleri vardır. Liseler Arası Dünya Şampiyonası‘nda dünya üçüncülüğü de vardır. Aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü‘nde lisanslı sporcu olarak yer almaktadır.

Sena Özdemir, 9 Ocak 2021 günü Acun Ilıcalı‘nın kanalı olan TV 8′de başlayan “Survıvor 2021” isimli programa katılmış ve gönüllüler takımında yarışmaya başlamıştır. Takım arkadaşları arasında Uğurtan Dora, Sancakay Ilım, Aleyna Kalaycıoğlu, Emin Günenç, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Yunus Emre Karabacak, Hanzade Ofluoğlu, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, ve Steven Salam gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021’in ünlüler takımında ise Merve AydınMelis SezerBatuhan Karacakaya, Barış Özbek, Meryem Kasap, İlayda Şeker, İsmail Balaban, Cemal Hünal, Hayrettin Karaoğuz ve Öykü Çelik yer almaktadır.

Özdemir, 12 Aralık 2021 günü yayınlanan bölümde Uğurtan Dora ile birlikte SMS oylamasına çıkmış ve yarışmaya veda eden isim olmuştur.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu