Hosting

Mevlid Kandili Mesajları ve Sözleri!

Google News

Mevlid Kandili Mesajları ve Sözleri! Mevlid kandili, Rebiyülevvel ayının 12. gününe denk gelen ve Hz. Muhammed’in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan bir kandildir. 2022 senesinde mevlid kandili 7 Ekim 2022 Cuma gününe denk geliyor. İki mübarek günü bir araya gelmesi ile birlikte heyecan da arttı.

Pek çok kişi sevdiklerinin kandilini kutlamak için mevlid kandili mesajları ve sözleri aramaya başladı. Biz de bu yazımızda sizlere mevlid kandili mesajları ve sözlerini derledik…

Mevlid Kandili Mesajları

İçindekiler:

Mevlid Kandili Mesajları ve Sözleri!

Allaha kulsun zülmetler içinde parlayan nursun senin gibi hakikatlı dostun kandilin mübarek olsun.

Bu kutlu kandil gecesinin sizlere hayırlar getirmesini dilerim. Kandiliniz kutlu olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

İlgili İçerikler

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir