hosting

MaksatBilgi ; Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkesi | Muvafakatnamesidir.

MaksatBilgi.com’u gezen,üye olan,yazar olan ve kaynak kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş olmaktadır.

 1. MaksatBilgi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
 2. Bunlar MaksatBilgi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 3. maksatbilgi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
 4. MaksatBilgi.com , harici linklerin sorumluluğunu almaz.
 5. MaksatBilgi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.
 6. Gösterilen Ortam Dosyalarının Yazılan içerik ile alakasız Olması da MaksatBilgi İlkesine aykırıdır.
 7. Irkçı,Küfür Şu anki devlete veya Eski Hükümetlere Yönelen Ağır ithamlar MaksatBilgi de Yer almaz. Ziyaretçiler Tarafından Yapılan Yorumlar ise Kontrolden geçer ve Bulunduğu takdirde Kaldırılır.
 8. Sitemizde paylaşım yapan tüm Yazarlar T.C.K 20.’ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.’cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre kendi konularından kendileri sorumludur. Maksatbilgi.com hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetleri iletişim bölümünden yönetimle iletişime geçilmesi halinde MaksatBilgi yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve sizlere geri dönüş yapılacaktır.
 9. Üretmiş olduğunuz içeriğin(Bilginin) tamamının veya bir kısmının 5648 sayılı FSEK anlamında eser olarak kabul edilmesi durumunda dahi, FSEK’ten kaynaklanan, eser sahibinin tüm maddi ve manevi haklarının tarafımıza devredildiğini, bu noktada, bu içerik ile ilgili, tarafımızdan telif vb hiçbir ad altında talepte bulunmayacağınızı, 3,şahısların da tarafımızdan hiçbir talepte bulunmayacağını Kabul etmiş olduğunuzu beyan etmektesiniz.
 10. MaksatBilgi.com Adlı Sitemizde bulunan ve emek ile veya kaynak gösterilen ve içerisinde MaksatBilgi tarafından düzenleme yapılan Bütün İçerikler Başka Sitelerde (Aktif link vererek) Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz!İş Bu Kurala Uyulmadığı takdirde Yasal İşlemlere Başvuracağımızı Bildiririz!
 11. MaksatBilgi.com adlı bilgi kaynağı projemizde, alınan reklamlarda veya yazılan içeriklerde ; telif haklarına aykırı , casino,suça teşfik,+18,Cinsel öğeler yayınlanmaz. Bunu hem reklam verenlerimiz adına hem de ziyaret eden ziyaretçilerimiz adına büyük titizlikle inceleriz.
 12. MaksatBilgi ekibi olarak sadece Bilgi eklemekle değil ,bilgilerin doğruluğunu ve eklenen bilgileri güncellemekle de meşgul olmak amacını güderiz.
 13. MaksatBilgi’de yer alan orjinal yani özgün çalışmalar sürekli oluşturulmaktadır.Bu özgün çalışmaları veya içerikleri izinsiz kullanmak yasak olup aynı zamanda aktif link (kullanılan içeriğin bağlantısının aktfi ve ulaşılabilir) kullanılması gerekmektedir. Buna uymayan yayıncı kuruluşlar veya web siteler vs emeğe saygı göstermeyip aynı zamanda da MaksatBilgi kullanım koşullarını ihlal etmiş olur.
 14. MaksatBilgi’de yer alan reklam içerikleri kullanıcıların internet tarayıcı çerezlerini kullanabilir.Bu durum daha çok Digital Reklam Ajansı iş ortaklarımızca yapılmaktadır. MaksatBilgi ile alakası olmamakla birlikte sitede gezmek ve içeriklerden faydalanarak bu koşulları kabul etmiş olur.
 15. MaksatBilgi ‘nin servisleri olan; MaksatReklam,MaksatBilgi Kapak,MaksatBilgi Aylık Bülten,Maksat Yazmak, düzenli olarak yazılan ve sadece MaksatBilgi’de ilk kez kullanılan servislerdir. Kopyalanamaz veya başka bir husus için izinsiz alınamaz.
 16. MaksatBilgi’nin kendine has görselleri başka sitelerde izinli veya izinsiz kullanılamaz.

İş bu koşullar ve Gizlilik esaslarını, MaksatBilgi’yi kullanan veya ziyaret eden kişiler ,Kabul etmiş olduğunuzu beyan etmektesiniz.

MaksatBilgi 

Kullanım Koşulları

Başa dön tuşu