”hosting”
”Psikolog”

Kötekli Taksi Telefon Numarası (Kampüs Taksi)

Kampüs Taksi

”Forex”

Muğla’ya Menteşe ilçesi Kötekli mahallesi bir öğrenci şehri. Burada en sık kullanılan ve aranılan bütün rehber numaralarını MaksatBilgi’de bulmanız için çalışmalar yapıyoruz. Burada yaşayan biri olarak karşılaştığım ve Google’da en çok  ihtiyacım olan şeylerden biri de taksi numarasıdır. Sizler için işini en iyi şekilde yapan kötekli taksi durağını (Kampüs Taksi   0 538 319 46 68 ) buldum. Eğer siz de kötekli’de taksi telefon numarası arıyorsanız, size vereceğim aşağıdaki telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp telefon numarası da vererek, telefon ile ulaşamamanız durumunda, kötekli taksi whatsapp hattı ile ulaşabileceksiniz.

Kötekli Taksi Telefon Numarası (Kampüs Taksi)

Hızlı Menü

Kötekli Kampüs Taksi

Muğla’nın Menteşe ilçesinde kötekli mahallesinde bulunan Kampüs Taksi, burada bulunan öğrencilerin, taksi derdine çare buluyor. Kısa mesafe ve uzun mesafe olmak üzere, tam öğrenci taksisi. Eğer sizin de benim gibi sürekli taksi ile işiniz oluyorsa, mutlaka kötekli kampüs taksiyi tercih etmenizi öneririm.

Muğla Sıhhi Tesisat

Kısa mesafe olarak, otobüsü tercih eden öğrencilerin son zamanlarda yaşadığımız koronavirüs sebebiyle, otobüsü ikinci planda tutmasıyla taksilerin daha sık tercih edildiğini malum. Koronavirüs önlemleriyle, Muğla Kampüs Takside, koronavirüs önlemlerine uygun bir şekilde yolculuk yapıyor olmanız da ayrıca, önem taşıyor.

Bu şekilde rehber reklamı istiyorsanız, hemen bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz

Kötekli Taksi Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Mehmet Ölmez / Kampüs Taksi
WhatsApp ile iletişime geç Kötekli Taksi Telefon Numarası (Kampüs Taksi)
  0 538 319 46 68
Kötekli Kampüs Taksi Konum Al

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu