instagram takipçi satın al

Hakkımızda

Hakkımızda                                            
MAKSATBİLGİ.COM  © 2013 -2020

“Aradığınızdan Fazlasını Keşfedin!”

   Maksatbilgi’nin sloganı

MaksatBilgi’nin Kuruluşu

MaksatBilgi,kuruluşundan 8 ay önce, “nasıl olacağı?” konusunda ödevini yapmış ve tasarlanması başlamıştır. Bir bilgi topluluğu ve gerçek bilgi amacı ile 20 Eylül‘de deneme yayını,tam anlamda ise final sürümüyle 23 Eylül 2013‘te yayına başladı.Daha sonra düzenlemeler ve tasarımsal iştirakçiler sayesinde bu hale getirildi. MaksatBilgi’nin bünyesinde; 100’ün üstünde editör vardır.  Bilişim Hukukunu bakan ,avukat Akın İBİL, yenilikçi tasarım ekibi ve kurucusu İbrahim ibil’in de bulunduğu Digital reklam uzmanlarından oluşan MaksatReklam ekibi bulunmaktadır.

MaksatBilgi’nin Maksadı Ne?

MaksatBilgi, arama motorlarında (Google,Yahoo,Bing vs) ,arama yaptığınız;  kelime veya cümlenin; kesin ve bol içerikle ,derlenmiş bir biçimde ,size sunma amacı güder. Örneğin; bir sanatçı veya ünlü hakkında araştırma yapmaktasınız. Bu sanatçı için Google veya diğer arama motorlarına ,sanatçının ismini yazdığınızda ,birçok site alt alta sıralanıyor.Bahsi geçen ünlü veya sanatçı için , biyografi yazısını bir sitede,fotoğraflarını başka bir sitede,videolarını başka bir sitede aramak zorundasınız. İşte tam burada MaksatBilgi devreye giriyor. MaksatBilgi’de bulunan (sadece biyografi bilgi yazıları için değil diğer bilgi yazıları içinde aynı şekilde) ; derlenmiş yazısı,videolarını ve fotoğraflarını bir sayfada buluyorsunuz. 

MaksatBilgi kısaca nedir?

Aranılan içeriği düzenli metin , en bol resim,en bol video ile birlikte ve bunları tek sayfada ziyaretçilerine sunan bilgi sitesidir. En iyi örnek olarak “Biyografi” içeriklerine bakabilirsiniz . Ziyaretçilerine , biyografilerdeki gibi bütün bilgileri aynı mantıkla, oluşturma amacı güder.

Gün geçtikçe ve bilgi yazarlarımızın,MaksatBilgi usulü (yukarıdaki gibi) yazdığı bilgi içerikleriyle farkımızı anlayacaksınız! 

MaksatBilgi, Bir kelimenin veya istediğiniz bir bilginin hakkında araştırma yapar ve onun hakkında Bilgi yazısı , Fotoğraf ve Videosunu hazırlar. Ziyaretçilerimiz bilgi yazısını bir yerde fotoğraflarını bir yerde videosunu başka bir yerde arama ihtiyacından kurtaran bir projedir.

MaksatBilgi’de yazılan bilgi yazılarını; birçok web sitesi ,kitap,dergi vs gibi materyallerden almaktayız.En Gerçekçi olanları ve en sade dürüst olanları.Yazılan İçeriklerde belirtmek İstediğimiz Şudur ;“Amacımız Birilerinin emeği ile hazırlanmış bilgilere, ulaşarak hazır yazmak değil.Bu bilgileri , kaynak vererek, bilginin ne kadar önemli olduğunu belirtmek ve kendimizden de bir şeyler katmaktır.  “

Vizyonumuz

Aranan bilginin ilk ve tek kaynağı olmak.

Misyonumuz

Yazılan bilgileri ziyaretçilerimizin başka yere gerek duymadan, hepsini bir arada bizde bulmasını sağlamak.

MaksatBilgi Kapak meraketmiyormusun2 Hakkımızda

Maksatbilgi Kapak, MaksatBilgi’nin kuruluşundan (2013’den itibaren) bu yana yapılan servislerden biridir. Amaç çoğu zaman unutulmuş olan kişileri hatırlatmak veya tepki olarak; yaptığı sanat ve işle ilgili gündemde olan kişileri kapak ünlümüz yapıyoruz. Giriş ve detay bölümleriyle de farklı şekilde konuyu ele alıyoruz. Giriş kısmında genelde kendi muhabbetimizi yapıyor ve neden o ay, seçilen ünlünün sebebiyle ilgili girişi yapıyoruz. Ardından detay bölümünde ise soru cevap şeklinde (2019’dan bu yana bu şekilde) , daha derine kapak ünlümüzü konu alıyoruz. İyi okumalar dileriz … İnceleyebilirsiniz

 

Hakkımızda

MaksatReklam ile Yeni Nesil Reklamcılık!

MaksatReklam ile Maksatbilgi’nin güçlü reklam alanlarından faydalanın. Bu sayede güçlü bir bağlantı /referans almanız yanı sıra , müşteri odaklı reklam alanlarını keşfetmiş olacaksınız!

MaksatReklam’ı Keşfedin!

 

MaksatBilgi TrustSafe256Bit tarafından korunmaktadır. Hakkımızda

 MaksatBilgi Artık Daha Güvenli!

MaksatBilgi.com TrustSafe 256bit ve CloudFlare Koruması tarafından güvenli hale getirilmiştir. Hem hız, hem güvenlik anlamında yatırımlarımız sürekli güncelleniyor.

MaksatBilgi Daha Özel

Hakkımızda

MaksatBilgi , bilgi Hakkımızdakategorilerine verdiği önemle , insanların bir bilgiyi karmaşık yapıda değilde bir yerde görmesini sağlayan yapıyı destekliyor. Bu yapıyı da her geçen zaman güncelliyor ve yeniliyoruz. Hatta bazı kategorilere özel ekip kuruyor ve bu ekip sadece ilgili kategoride çalışıyor. Ekip olarak çalışılan kategorilere de özelleştirdik. Bunları ayırt etmeniz için logolarına özelleştirme yaptık. Bu sayede bu kategori veya bir sayfanın ,ayrı bir ekip tarafından oluşturulduğunu / düzenlendiğini görüş olacaksınız. Bu sayede MaksatBilgi’yi daha özel hale getirmeye çabalıyoruz.

 

Bilgi Logoları (Maksatbilgi’nin kendine has ,özel günlere ait logo tasarımları sayfası)

MaksatBilgi Duvar Kağıtları ve Tasarımlar;

 


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı