Hakkımızda

 Hakkımızda                                            
MAKSATBİLGİ.COM  © 2013 -2018

“Aradığınızdan , fazlasını keşfedin!” 

   Maksatbilgi’nin sloganı

MaksatBilgi’nin Kuruluşu

MaksatBilgi,kuruluşundan 8 ay önce, “nasıl olacağı?” konusunda ödevini yapmış ve tasarlanması başlamıştır. Bir bilgi topluluğu ve gerçek bilgi amacı ile 30 Eylül’de deneme yayını,tam anlamda ise final sürümüyle 3 Ekim 2013‘te yayına başladı.Daha sonra düzenlemeler ve tasarımsal iştirakçiler sayesinde bu hale getirildi. MaksatBilgi’nin bünyesinde; 100’ün üstünde editör vardır.  Bilişim Hukukunu bakan ,avukat Akın İBİL, yenilikçi tasarım ekibi ve kurucusu ibrahim ibil’in de bulunduğu Digital reklam uzmanlarından oluşan MaksatReklam ekibi bulunmaktadır.

MaksatBilgi’nin Maksadı Ne?

MaksatBilgi, arama motorlarında (Google,Yahoo,Bing vs) ,arama yaptığınız;  kelime veya cümlenin; kesin ve bol içerikle ,derlenmiş bir biçimde ,size sunma amacı güder. Örneğin; bir sanatçı veya ünlü hakkında araştırma yapmaktasınız. Bu sanatçı için Google veya diğer arama motorlarına ,sanatçının ismini yazdığınızda ,birçok site alt alta sıralanıyor.Bahsi geçen ünlü veya sanatçı için , biyografi yazısını bir sitede,fotoğraflarını başka bir sitede,videolarını başka bir sitede aramak zorundasınız. İşte tam burada MaksatBilgi devreye giriyor. MaksatBilgi’de bulunan (sadece biyografi bilgi yazıları için değil diğer bilgi yazıları içinde aynı şekilde) ; derlenmiş yazısı,videolarını ve fotoğraflarını bir sayfada buluyorsunuz. 

MaksatBilgi kısaca nedir?

Aranılan içeriği düzenli metin , en bol resim,en bol video ile birlikte ve bunları tek sayfada ziyaretçilerine sunan bilgi sitesidir. En iyi örnek olarak “Biyografi” içeriklerine bakabilirsiniz . Ziyaretçilerine , biyografilerdeki gibi bütün bilgileri aynı mantıkla, oluşturma amacı güder.

Gün geçtikçe ve bilgi yazarlarımızın,MaksatBilgi usulü (yukarıdaki gibi) yazdığı bilgi içerikleriyle farkımızı anlayacaksınız! 

MaksatBilgi, Bir kelimenin veya istediğiniz bir bilginin hakkında araştırma yapar ve onun hakkında Bilgi yazısı , Fotoğraf ve Videosunu hazırlar. Ziyaretçilerimiz bilgi yazısını bir yerde fotoğraflarını bir yerde videosunu başka bir yerde arama ihtiyacından kurtaran bir projedir.

MaksatBilgi’de yazılan bilgi yazılarını; birçok web sitesi ,kitap,dergi vs gibi materyallerden almaktayız.En Gerçekçi olanları ve en sade dürüst olanları.Yazılan İçeriklerde belirtmek İstediğimiz Şudur ;“Amacımız Birilerinin emeği ile hazırlanmış bilgilere, ulaşarak hazır yazmak değil.Bu bilgileri , kaynak vererek, bilginin ne kadar önemli olduğunu belirtmek ve kendimizden de bir şeyler katmaktır.  “

Vizyonumuz

Aranan bilginin ilk ve tek kaynağı olmak.

Misyonumuz

Yazılan bilgileri ziyaretçilerimizin başka yere gerek duymadan, hepsini bir arada bizde bulmasını sağlamak.

MaksatBilgi’nin Servisleri

meraketmiyormusun2 Hakkımızda

MaksatBilgi Kapak

MaksatBilgi’nin aylık olarak,çalışmasıdır.Bu çalışmayla,MaksatBilgi’nin ,o ay için hazırladığı bülten ile her ay farklı bir ünlüye adamasıdır.Bu sayede,aklımıza gelmeyen veya biat ettiğimiz ünlülerin derlenmiş bilgi yazısıyla hakkında konuşmalarımız ve o ünlü hakkında daha detaylı bir araştırma yazısı. İnceleyebilirsiniz

 

 

maksatbilig-aylik-bulten-logo Hakkımızda

MaksatBilgi Aylık Bülten

2016 Ağustos ayından itibaren,başlattığımız bu servisimiz, tıpkı MaksatBilgi Kapak gibi her ay hazırlanır.Bu bültende derleşme türünde ve MaksatBilgi’de yaptığımız büyük/küçük değişiklikler yayınlanır.İnceleyebilirsiniz

 

 

Maksat-Yazmak Hakkımızda

 

MaksatBilgi Maksat Yazmak

Bu kategromizi/servisimiz sayesinde yazarlarımızın gündem veya öylesine muhabbet için yazdığı bölümdür.Genelde dert yanmak,dertleşmek ve belirli önemli günlerde o güne ait günün yazısı şeklinde yazılır.İnceleyebilirsiniz

 

 

 Hakkımızda

MaksatReklam ile Yeni Nesil Reklamcılık!

MaksatReklam ile Maksatbilgi’nin güçlü reklam alanlarından faydalanın. Bu sayede güçlü bir bağlantı /referans almanız yanı sıra , müşteri odaklı reklam alanlarını keşfetmiş olacaksınız!

MaksatReklam’ı Keşfedin!

 

MaksatBilgi TrustSafe256Bit tarafından korunmaktadır. Hakkımızda

 MaksatBilgi Artık Daha Güvenli!

MaksatBilgi.com TrustSafe 256bit tarafından güvenli hale getirilmiştir. Hem hız, hem güvenlik anlamında yatırımlarımız sürekli güncelleniyor.

Bilgi Logoları (Maksatbilgi’nin kendine has ,özel günlere ait logo tasarımları sayfası)

MaksatBilgi Duvar Kağıtları ve Tasarımlar;

MaksatBilgi © 2013-2018 .Tüm hakları saklıdır. MaksatBilgi, Bilgi Kaynak Web Sitesidir.

Kapalı