Yerli Erkek Ünlüler

Baran Köse

Survıvor Baran Köse Kimdir?

instagram takipçi hilesi

baran kose 1
Tam adı: Baran Köse
Doğum tarihi: 9 Temmuz  1992
Doğum yeri: Fethiye, Muğla, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Baran Köse Kimdir? Baran Köse, 9 Temmuz 1992 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Doğduğu ve büyüdüğü Fethiye’de ikamet etmektedir. Köpekleri çok sevmektedir. Üniversite eğitimini Doğuş Üniversitesi  Ekonomi ve Finans Bölümü‘nde tamamlamıştır.

Köse, Survıvor 2021 katılmış ve yarışmaya yedekler arasında dahil olma şansı elde etmiştir. 18 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan bölümde Survıvor adasına ilk adımını atmıştır. Köse ile birlikte yarışmaya Sergen Bayar, Duygu Serap Salman ve Bahar Seviş de katılmıştır. Personel trainer yani kişisel antrenör olarak görev yapmaktadır.

Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Baran Köse’nin takım arkadaşları arasında Duygu Serap Salman, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Yunus Emre Karabacak, Uğurtan Dora, Ayşe Yüksel, Aleyna Kalaycıoğlu,  Sancakay Ilım Morgül, Steven SalamYiğit Poyraz, Sena Özdemir (elendi) ve Hanzade Ofluoğlu bulunmaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının gönüllüler takımında ise Bahar Seviş, Sergen Bayar, Merve Aydın, Hayrettin Karaoğuz, Barış Özbek Öykü Çelik, Melis Sezer, Batuhan Karacakaya, İlayda Şeker, İsmail BalabanCemal Hünal ve Meryem Kasap gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021 hakkında daha detaylı bilgi almak için “Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımıza ulaşabilirsiniz..!

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=br2v_vtM7WM

https://www.youtube.com/watch?v=S-51jSLaQCA

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu