Alışveriş RehberiÖzel Günler

Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

instagram takipçi hilesi

Şüphesiz Anneler Günü, annenizin sizin için ne anlama geldiğini gösterme vesilesidir. Ama gerçekten, size yaşam armağanını veren kadına nasıl düzgün bir şekilde “teşekkür ederim” diyebilirsiniz? Annenize doğru şekilde kutlamak için bu Anneler Günü hediyelerinden biriyle başlayın.

Bu liste, en çılgın güzellik trendlerini paylaşmak için size güvenen, mutfakta vakit geçirmeyi seven ve kalbini koluna takan her kadın için hediye fikirleriyle doludur. Bu seçimlerin bazıları oğulları ve kızları tarafından daha uygun olsa da, hepsi büyükanneler ve kayınvalideler için de uygundur.

Göz atmadan önce, hayatınızdaki en önemli kadının özel gününde anlamlı bir şey, bahçesinde kullanabileceği bir şey almaktan ne tür bir hediye almak isteyeceğine kadar düşünün ve oradan devam edin. Günün öneminin sizi korkutmasına izin vermeyin. Bütçeniz ne olursa olsun, özellikle özenle seçildiğinden anneniz ona verdiğiniz her şeyi sevecektir. İşte sizin için önerdiğimiz bazı anneler günü hediyeleri…

İlginizi çekebilir: Anneler Günü: Sevgi ve Takdirin Özel Günü

anneler gunu 1

Anneler Günü Hediye Önerisi

1-) Onu Hatırlamak (En Önemli Madde)

Öncelikle her şeyin maddiyat olmadığını belirterek önerilerimize geçmek istiyorum. Bütçeniz olmayabilir ya da unutmuş olabilirsiniz. Kısıtlı bir bütçe ile geçiminizi sağlıyor olabilirsiniz. Özellikle bu salgın döneminde bütçenizi aşmakta istemeyebilirsiniz. O zaman yapmanız gereken tek şey annenizi ziyaret etmek ve anneler gününü kutlamaktır. Giderken parkın birinden çiçek koparın. (Çoğu belediye anneler gününde bir şey demiyor. DENENMİŞTİR. 😂😊 Ancak mesuliyet kabul edilmemektedir).

Bundan yaklaşık 7-8 çocukken sene önce sokakta top oynarken anneler günü olduğunu öğrendim. Top oynadığım yer çok işlek bir yerdi ve park vardı. Akşam ezanı okunduğunda eve giderken parktan bir çiçek kopardım. Haliyle zabıtaya yakalandık. İlkten sitem etti neden yaptın diye. Anneme götüreceğim dediğimde gülmeye başladı. Allahtan o gün anneler günü olduğunu bilen bir zabıtaymış.  😊👍

Ancak yukarıda da belirttiğimi gibi sizin illaki bir çiçek götürmenize de gerek yok. Unutmayın..! Hatırlanmak En Büyük Hediyedir.

2-) Mutfak Gereçleri

Her kadının evde en çok zaman geçirdiği yer şüphesiz ki mutfaktır. Annenizi 1-2 gün gizlice mutfakta iş yaparken takip edin. Gerekirse yardım edin. Mutfakta neye ihtiyacı var. Onların bir listesini çıkarın. Listede ki ihtiyaçları en çoktan en az ihtiyaca göre sıralayın ve en önemlisini seçin. Eğer ki gerçekten ihtiyacı olan ve annenizin işlerini kolaylaştıracak bir şey bulursanız kesinlikle çok mutlu olacaktır.

anneler gunu 2

3-) Yüzük, Kolye, Bileklik

Bu maddemiz biraz daha bütçesi olan kişilere hitap etmektedir. Ancak üzülmeyin. Kendi bütçenize uygunlarını da bulabilirsiniz. Kadınların vazgeçemediği bir hediye nedir diye sorsak herhalde bu yazıyı okuyan kişilerin %80’den fazlası bu maddeyi sayacaktır. Şık ve zarif bir kolye, yüzük ya da bileklik annenizi çok mutlu edecektir.

İlginizi çekebilir: Anneler Günü Mesajları

anneler gunu 3

4-) Bir Buket Çiçek

Pahalı bir hediye alacak bütçeniz olmayabilir ama az bir bütçeniz var. Annenizin de neye ihtiyacı olduğunuzu bilmiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken çiçekçiden bir buket çiçek almaktır. Eğer ki çocuk değilseniz lütfen birinci madde bahsettiğim parktan çiçek koparma olayına girmeyin. 😉

anneler gunu 4

Anneler Günü Hediye Önerileri ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu