blank
blank

Yasmin Erbil

blank

Yasmin Erbil

Tam adı: Yasmin Erbil
Doğum tarihi:  2 Aralık 1995
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,72 m
Ailesi: Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar
Kardeşleri: Sezin Erbil, Ali Sadi Erbil
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2017’den bu yana
imdb-logo Yasmin Erbil
Sosyal Medyada

instagram-hesabi Yasmin Erbil
Başlıklar

Hakkında

Ünlü komedyen,oyuncu,sunucu Mehmet Ali Erbil ve oyuncu olan Nergis Kumbasar‘ın kızıdır. Tıpkı ailesi gibi oyunculuk yönünde kendisini geliştirmeye başlamış ve ilk filmi , “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” ile oyunculuğa adım atmıştır. Yasmin Erbil‘in daha önceleri de birçok kez biyografisini yazmak istedik ancak sadece magazin olayları yüzünden ve hit almak adına değil , tamamen oyunculuk ve sanatı adına bir kariyeri olmadan biyografi yazmadığımızdan bu günü bekledik.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Hülya Koçyiğit

Yasmin Erbil,  2 Aralık 1995’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Mehmet Ali Erbil, annesi ise Nergis Kumbasar‘dır. Sezin Erbil ve Ali Sadi Erbil adında iki kardeşi vardır. Babasının ve annesinin ortak özellikleri olan oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Yasmin Erbil,Saint Benoit Fransız Kız Lisesinde eğitim almıştır.

Yasmin Erbil bazı firmaların reklam yüzü olmuştur. Oyunculuk anlamında da kendini geliştirmeye devam eden Yasmin , ilk oyunculuğunu , “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” adlı film ile başlamıştır. 3 Kasım 2017’de vizyona giren bu filmde,  Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bestemsu Özdemir ile çalışmıştır.

Filmleri

  • 2017- Dünyanın En Güzel Kokusu 2 (film)
Kullanıcılar şunu da okudu:
Fadik Sevin Atasoy

 

Videoları

Fotoğrafları

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı