MaksatModa

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

instagram takipçi hilesi

Yağmurlu havalar kimilerine göre çok romantik, kimilerine göre ise can sıkıcıdır. Özellikle mevsim geçişlerinde bir anda yağmaya başlayan yağmur, kombin oluştururken zorluk yaşamaya neden olur. Güzel bir plan yaptığınızda hava şartlarının sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin. Yapmanız gereken tek şey doğru parçaları, doğru şekilde kombinlemek. İşte yağmurlu havalar için 10 kombin önerisi başlıklı yazımız ve sizler için hazırladığımız stil tüyolarımız:

1. Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi: Yağmurluk ile Kombin Oluşturmak Şart

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Sabah uyandığınızda hava kapalıysa, hafiften can sıkıcıysa yağmurluk kullanabilirsiniz. Rengarenk yağmurluklarınızı dolaptan çıkarın. Yağmurluğun içine ince bir tişört ya da body giyinin. Hava yağarsa yağmurluğu giyin, yağmazsa tişörtle gezin. İşte kombin oluşturmak bu kadar kolay. Hatta biraz da renk katalım. Yağmurluğunuz ile aynı renkte şemsiye kullanmaya ne dersiniz? Adeta filmlerden çıkıp gelmiş gibi olursunuz.

2. Yağmur Çizmeleriyle Hava Şartlarına Uyum Sağlayın

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Özellikle kadınların en sevdiği parçalar arasında yağmur çizmesi yer alır. Yağmur çizmeleri hem renkli hem de desenli binlerce tarzdan oluşur. Eğer yağmur çizmeniz yoksa hemen bir tane alın. Çünkü tüm kombini çizmenize uygun yapacaksınız. Çizmenin içine pantolon paçalarınızı sıkıştırın. Üzerine geniş bir sweatshirt giyinin. Bir de benzer renklerden toka takarak tarzınıza tarz katın.

Mevsim Geçişleri için Kombin Önerileri

3. Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi: Eşofman Takımlarını Giymenin Tam Zamanı

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Eşofman takımları yağışlı havalarla mükemmel uyum sağlar. Özellikle piknik, yürüyüş ya da spora gitmek gibi bir etkinlik planladıysanız eşofman takımı giyebilirsiniz. Hatta partnerinizi de kendinize uydurarak birlikte mükemmel kombin oluşturabilirsiniz.

4. Spor Bir Şapka ile Kombini Tamamlayın

https://tr.pinterest.com/search/my_pins/?q=ya%C4%9Fmur%20%C3%A7izmesi&rs=typed&term_meta[]=ya%C4%9Fmur%7Ctyped&term_meta[]=%C3%A7izmesi%7Ctyped

Şapka her mevsime uyum sağlıyor. Yağışlı havalarda da şapka takabilirsiniz. Hem güneşe hem de yağmura karşı koruma sağlayan bir şapka takmanız görünümüzü havalı ve tarz hale getirir.

5. Kim Demiş Yağışlı Havalarda Elbise Giyilmez Diye?

Yağmurlu havalar için kombin önerisii

Genellikle yağışlı havalarda elbise giymek tercih edilmez. Aslında doğru kombinlenerek oldukça şık görünüm ortaya çıkar. Önce güzel bir elbise giyinin. Üzerine bir kazak giyinin. Sıra geldi uzun çizmelere. Diz üstü çizmeleri ayağınıza çekin. Minik bir çanta takın. Eğer çok yağmur yağıyorsa şeffaf şemsiye kullanmayı unutmayın.

6. Şemsiye ile Her Yere Gidebilirsiniz

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Kombininiz ne olursa olsun bir tane şemsiye ile uyum sağlayabilirsiniz. Minik bir şemsiye alın. Ancak şemsiye kesinlikle sıradan olmasın. Desenli ya da renkli bir şemsiye almayı unutmayın. Bu şekilde düz kombinlere bile hareket katabilirsiniz.

7. Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi: Hava Soğuk, Kombininiz Sıcak Olsun!

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Soğuk havalarda renkli parçalar tercih ederek, kombini hareketli hal getirebilirsiniz. İlkbahar aylarında yeşil, sonbahar aylarında turuncu tonları oldukça güzel durur. Benzer renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Kombini farklı tonda bir bot ile kullanarak, ortaya çıkan sonucu farklı hale getirebilirsiniz.

8. Trençkot Olmazsa Olmaz

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Trençkot yağışlı havalarda oldukça trend bir tercihtir. Özellikle su geçirmez kumaştan üretilen trençkot tercih etmeniz tavsiye edilir. Son yıllarda sarı trençkot oldukça moda. Eğer alışveriş yapacaksanız sarı ve kapüşonlu trençkot tercih edebilirsiniz.

9. Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi: Yelek ile Tarz Kombin

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Şişme yelekler yağışlı havalara uyum sağlar. Özellikle kapüşonlu yelek ile oldukça şık görünebilirsiniz. Krem renginde yelekler son yılların trend parçaları arasında yer alır.

10. Sırt Çantasını Unutmadık

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi

Sırt çantası, şemsiye, trençkot ve mom jean mükemmel bir kombin birleşimidir. Bu kombin sizi olduğunuzdan daha canlı ve dinamik gösterir. Özellikle pazar günü için bir aktivite planladıysanız bu kombin tam da size uygun bir tercihtir.

Yağmurlu Havalar İçin 10 Kombin Önerisi Hakkında Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu