Film & Dizi Önerisi

This Is Us Dizi Konusu ve Oyuncuları

Sıcak bir aile dizisi olan This İs Us, uzun yıllar boyunca trendlerden inmemiştir.

instagram takipçi hilesi

Aile dizilerinin en beğenileni olan This İs Us, yayınlandığı tarihten bu yana büyük bir kesimin ilgi odağı olmuştur. Birçok dizide yer alan popüler isimler bu dev dizide rol almıştır. Dizi ile alakalı birçok güzel yorum bulunmaktadır. Sıcak aile yapısı, sıcak insanların başından geçenler ve duygusal anlar izleyenleri adeta büyülemeye devam etti. 5 sezon ekranlarda olan ve hala büyük bir ilgi ile izlenen This İs Us dizisi konusu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çekicidir. This Is Us dizi konusu ve oyuncuları aşağıdaki gibi olup, dizinin yeni sezonları ve yeni gelişmeleri buradaki bilgi içeriğinden güncel olarak ulaşabileceksiniz. Tıpkı diğer film ve dizi konularımızdaki içeriklerimiz gibi.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

this is us konusu
Türkçe İsmi: Bu Biziz / This Is Us
IMDb Puanı: 8.7
Yapım yılı: 20 Eylül 2016
İlk vizyon tarihi: 20 Eylül 2016
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı: 5
Bölüm sayısı: 54
Yönetmeni: Dan Fogelman
Senarist:
Yapımcı:
Yapım Şirketi: Rhode Island Ave. Productions, Zaftig Films
Başrol Oyuncuları: Justin Hartley, Chrissy Metz, Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K Brown (Tam kadro hemen aşağıda…)
Türü: Drama
Yapım Ülkesi: ABD
Kanal: NBC

This Is Us Dizisinin Konusu

This İs Us dizisinde Rebecca ve Jack çiftinin başından geçenler anlatılmaktadır. Asıl olarak odak karakterler Jack ve Rebecca’dır ancak çiftin çevresinde gelişen olaylar da dikkat çekmektedir. Jack ve Rebecca büyük bir aşk yaşar ve bu aşkını evlilik ile taçlandırmak isterler.

Evlenen çift bir süre sonra bebekleri olacağını öğrenir. Rebecca bir bebeği olacağı için çok sevinir ancak doktora gidince hayatının şokunu yaşar. Rebecca üçüz bebek beklediğini öğrenir. Üçüz bebekleri olan çift, çocuklarına harika bir anne baba olmak için gayret gösterir. Aile sıcaklığı ve yuvanın ne olduğunu seyircilere anlatmaya çalışan This İs Us dizisi, herkesten tam not almıştır. 2

016 yılında yayınlanan dram türündeki dizi, yoğun ilgi görmüştür. Rebecca ve Jack’in arkadaşlarının başından geçenler de her bölüm izleyenleri ağlatıyor. En iyi dram türü dizileri arasında en iyisi olarak ün kazanmıştır.

thisis us

This Is Us Dizisinin Oyuncuları

Ödüllerden ödüle koşmuş olan This İs Us dizisi, oyuncuları ile dikkat çekiyor. Farklı projelerde başarılı bir şekilde yer alan oyuncular, This İs Us dizisinde bir araya gelmiştir. This İs Us dizisinde Justin Hartley, Chrissy Metz, Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K Brown, Chris Sullivan, Susan Kelechi, Eris Baker, Jon Huertas, Hannah Zeile, Faithe Herman, Lonnie Chavis, Mackenzie Hancsicsak, Parker Bates, Logan Shroyer, Lyric Ross, Caitin Thompson, Ron Cephas Jones, Alexandra Breckenridge gibi oyuncular yer alıyor.

Birbirinden başarılı isimler bu dizide muhteşem bir şekilde boy göstermeye devam ediyor.

This Is Us Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

This İs Us dizisinin yönetmeni, George Tillman Jr.’dır. Yönetmen dizi sayesinde büyük bir ün kazanmıştır. 52 yaşında olan ünlü film yönetmeni, birçok başarılı projede imzası bulunmaktadır. George Tillman Jr, This İs Us dizisinin en başarılı dizi projesi olmuştur. Yönetmenin başarılı dizisi onlarca ödüle layık görülmüştür.

This Is Us Dizi ile İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu