Alışveriş Rehberi

Pj Masks Parti Malzemeleri – Pijamaskeliler Temalı Doğum Günü Süsleri

Neredeyse her yeni yılda bir yeni çizgi film kahramanları çocuklarımızın hayal dünyasını süslüyor. Artık çocukların yeni bir çizgi film kahramanı var. Pj masks bir diğer adıyla Pijamaskeliler kahramanları İngiliz, Fransız ortak yapımı Disney Junior’da yayınlanan bir çizgi filmdir. Çocuklar bu çizgi filmi heyecanla izlemektedir.

 Pj Masks Parti Malzemeleri - Pijamaskeliler Temalı Doğum Günü Süsleri

Pijamaskeliler parti konsepti hazırlarken kırmızı, mavi, yeşil renklerin hakim olduğu bu ürünlerde temalı ürünlerin yanı sıra dekor süsleri kullanarak konseptinizi bitirebilirsiniz. Ponpon süs ve yelpaze süsler ile masa arkası fon hazırlayıp sunumunuzu zenginleştirebilir, pj maks balonlarla parti yapacağınız alanın giriş bölümünü ve iç bölümü donatabilirsiniz.

Pj Masks parti malzemelerinden bazılarını sıralayacak olursak tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, flama bayrak, balon, iyiki doğdun yazısı, kek standı, kürdan, mısır kutusu gibi ürünler daha çok karşınıza çıkacaktır. Doğum günü partinize katılan minik konuklarınıza güzel bir doğum günü partisi hazırlamak için daha fazla ürüne ihtiyacımız var derseniz. Kırmızı veya mavi masa eteğinin yanı sıra fotoğraf çektirmek için konuşma balonlarını tercih edebilirsiniz.

Pijamaskeliler parti malzemelerini partibalonu.com adresinden bulabilirsiniz. 

 

Gücü İspatlanmış Reklamlarımızla, En Olumlu Sonuçlar Alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Kapalı
Kapalı