Yabancı Kadın Ünlüler

Nicole Faria Kimdir?

instagram takipçi hilesi

nicole-faria-foto-galeri-6
Tam adı: Nicole Estelle Faria
Doğum tarihi: 9 Şubat 1990
Doğum yeri: Bangalore/Hindistan
Boyu: 1,75
Eğitimi: Mount Carmel College, Bangalore
Ailesi: Anita Faria, Ian Faria – Kardeşi: Craig Faria
Mesleği: Model,Oyuncu
Aktif yılları: 2005’ten bu yana
imdb-logo
Sosyal medyada
twitter instagram

Hakkında

Nicole Faria kimdir? Nicole Faria, 30 Eylülde sinemalarda olan,”Bir Baba Hindu” filmiyle adından çok bahsedeceğimiz Hintli ,dünya güzeli Nicole Faria’nın biyografisini yazmak lazım olduğunu gördüm.

9 Şubat 1990’da Hindistan’nın Bangalore kentinde dünyaya gelmiştir. Onu daha önce modellik yaparken dünya tanımıyordu. Dünyaya kendini,2010 Dünya Güzellik yarışmasında birinci olarak,”Miss Earth” unvanını kazanarak adını ve güzelliğini duyurmuştur.Bu yarışma, Vietnam’da düzenlenmişti. Ayrıca bu unvana erişin de ilk Hindistan’lı kadın olmuştur.

2014’te Hindistan yapımlı “Yaariyan” filmiyle ilk oyunculuk deneyimini gerçekleşmiştir. İkincisi ve son olanı Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği,”Bir Baba Hindu” filmiyle oyunculuk yolunda Türkiye ile yolu kesişmiştir.

Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği, başrollerinde yine Sermiyan Midyat ve Nicole Faria başta olmak üzre; Şafak Sezer, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde’nin gibi oyuncuların rol aldığı komedi filmi ‘Bir Baba Hindu’ büyük ilgi görmüştür. Film hala vizyondadır. Zaten 30 Eylül’de vizyona girmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleYoutube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu