Nabilla Benattia Kimdir?

instagram takipçi hilesi

nabilla-benattia-2016-13
Tam adı: Nabilla Leona Benattia / Nabilla Benattia
Doğum tarihi: 5 Şubat 1992
Doğum yeri: Ambilly , Fransa
Boyu: 1.76 m
Ailesi: Khoutir Benattia, Marie-Luce Grange  ,Tarek Benattia (kardeş)
Mesleği: Model ve Sunucu
Aktif Yılları:  2011’den bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Nabilla Benattia Kimdir? Nabilla Benattia, ya da sadece Nabilla , (1992 doğumlu) Fransız reality TV bir model ve bir kişilik. O göründü l’Amour est aveugle , Hollywood’un Kızlar ve les Anges’in de la tele-réalité .

O bir-liner “olmayan, mais Allô quoi” üzerine Fransa’da tanındı les Anges’in de la tele-réalité . satır sonradan gibi markaların reklamlarında kullanılan IKEA ve Carrefour .

O doğurdu parodi videolar bir dizi bir de dahil olmak üzere, YouTube’da milyonlarca kez izlendi Downfall parodi. O da bir marka olarak ifade kayıtlı Institut National de la Propriété Industrielle .

O 14 yaşındayken Nabilla ilk modellik ajansı tarafından işe alındı.

Miss seçildi kısa bir süre sonra Salon uluslararası de l’otomobil de Geneve Peugeot çalışan 2011 yılı Ekim ayında, yaşlı Benattia, 19 ayakta iken 2011 yılında ortaya çıktı TF1 ‘s reality TV show l’Amour est aveugle (“Aşkın gözü kördür”) , hangi katılımcıların toplam karanlıkta buluşuyor.

TV’de ilk görünüş sonra Benattia o gibi yayınlarında onu sağlayan, kariyerine ilerletmek olduğunu iddia göğüs büyütme ameliyatı, uygulanan Maxim ve Playboy .

2012 yılında, o dördüncü serisi ortaya çıktı les Anges’in de la tele-realite , Hawaii vurdu. fiyaka programı, NRJ 12 , on hafta boyunca reality TV kişilikleri bir grup izler. On o romantik ile ilgili oldu göstermek Sofiane Tadjine-Lambert idi, Yıldız Akademisi 4. Onun için bir şarkı yazdı Dingue de toi (Nabi … Nabilla) Fransız müzik listelerinde sayısı 25 ulaştı.

Erken 2013 yılında Florida’da beşinci serisi filme bitirdi. Bu seri onun katılımıyla için, Benattia ileri sürülen 25.000 €. kazandı şampuan satın alma konusunda bir katılımcı ile bir tartışma sonrasında, dördüncü bölümde, : Benattia kameraya onu ünlü durumu kurulmasına yol açtı kelimeleri çıkardı

“Euh, allo! Olmayan, mais Allo, quoi. T’es une fille et T’as pas de oynarız? Allô. Allô! Je sais pas, moi, vous beni recevez? T’es une fille, T’as pas de Şampuanlama C’est comme si je dis:? T’es une fille, T’as pas de cheveux “! (“Merhaba, Er ben Sen bir kızsın.? Ne, merhaba, gibi, demek, ve şampuan yok. Merhaba. Merhaba! Bilmiyorum, beni alıyorsanız? Sen bir kızsın, ve ? söyleyebilirim Sanki şampuan var değil: Eğer bir kızsın, ve “saç var değil).

Nabilla en âh Fransa’da bir medya buzz yarattı ve birçok üretilir taklitleri üzerine, internet ve çeşitli medya. La Grosse Équipe, arkasındaki yapım şirketi les Anges , l’Institut national de la propriété Mart ayı ortalarında dört tescilli ticari markalarıdır industrielle, Fransız entelektüel mülkiyet kayıt.

Bunlar “Allô, quoi” , “Allô, T’es une fille, T’as pas de oynarız, c’est comme si je dis, T’es une fille, T’as pas de cheveux” , “Allô, non mais Allô quoi ” , ve “Allô, Nabilla la vraie” de la famille Benattia vie . bu son, yeni bir reality show yıldızı olarak onunla eli kulağında olduğunu Twitter’da tartışılan söylentiler sonuçlandı talkshow bir TV röportajında Büyük dergisi , 1,8 milyon izleyici tarafından izlenen, Benattia onu gün-gün sonra bir reality TV şovu var olacağını doğruladı. La Grosse Équipe ayrıca tescil etti “amour Nabilla cherche l'” Bir TV göstermek için bir başlık olarak.

Beşinci marka “Nabilla Allô T’es une fille T’as pas de shampooing c ‘est comme si T’es une fille T’as pas de cheveux” kendini Benattia tarafından tescil edilmiştir. ticari on kategoriler arasında kayıtlıdır bilimsel aletler, takı ve keten ama şampuan gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır.

Nisan 2013 itibariyle onu ünlü büyüdükçe, onun tanıtım kolları NRJ 12, sadece onu yönetmek için özel bir basın görevlisi arıyor.

Nisan 2013 yılında bir Fransız Vikipedi bir tartışma onun yerine doğru “bilgi” bir “buzz” sadece nesnesi olmanın, ansiklopedik ilgi yoksun kararla sonuçlandı sonra onun hakkında makale silindi; Bu kararın Fransız- dil Wikipedia bazı medya ilgi oluşturulur sayfası artık buna yönlendirildi Les Anges de la téléréalité .

12 Kasım’da, kendi TV Reality şov NRJ 12 başladı. Denilen AlloNabilla, Californie tr ma famille (onu ünlü çizgi “Sigara mais Allô quoi” referans), gösteri onu ve Los Angeles ailesini izler. göstermek got karışık yorum ve onun galası için kötü değerlendirme . O, tarafından sık sık “Fransız Kim Kardashian” olarak adlandırılır TMZ . ]

Nabilla Benattia Kişisel hayatı

Nabilla Benattia doğdu Ambilly , Fransa İsviçre sınırına yakın. Babası Cezayirli, annesi, İtalyan . O, Ocak 2013 yılından bu yana Thomas Vergara ile bir ilişki içinde olmuştur.

Temmuz 2009’da, Nabilla Benattia üç Zairians yanında bir dolandırıcılık onun bir parçası için tutuklandı ve altı ay hapis cezasına çarptırıldı. O sahte kimlikle üç banka hesabı açmak için bir çalıntı pasaport kullanılır. Bu arada, Zairians kamu mektup kutuları para transferleri yakalanan ve Benattia kurmuştu hesaplarını maç için banka hesap bilgilerinizi güncellenmiştir.

O sonradan onlardan para çekildi. Kurbanlar çoğu yaşlı insanlar vardı çünkü hırsızlığı gerçekleştirmek için yavaş. Adalet bölümüne göre, yaklaşık 200.000 İsviçre Frangı çalındı. O yakalandı CCTV Ocak 2009 UBS Bankası bir şube ve onun kuzeni ile pasaport, Temmuz 2009’da Cenevre havaalanında tutuklandı ve polise sahte kimlik kullandı.

O. Suçlarda onun bir parçası için La Clairière gençlik gözaltı merkezinde bir ay geçirdi . Ayrıca o popüler olmadan önce o bir eskort kız olarak çalışmak için kullanılan rivayet edilir

Videoları

Fotoğrafları

Fransanın Kim Kardashianı Şovmen model manken olan Nabilla Benattia  pozları ile bütün paparaziyi üstüne çekmiş görünüyor tabi bizimde gözümüzden kaçmıyor.Boxer Dergisine de kapak olan Nabilla Benattia nın Foto Arşivini Yaratmak için nedenler arasında işte karşınızda Nabilla Benattia :

İlgili İçerikler

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu