Gezi Rehberi

Her Gezginin Yanında Bulunması Gereken 5 Malzeme

instagram takipçi hilesi

Seyahat hazırlığı , hangi şehre seyahat yapacağına karar verip , gezi rehberi okumak ya da uygun fiyatlı otellere rezervasyon yapmalar maalesef bitmiyor. Biraz zahmetli olsa da valiz hazırlaması var bir de . En ayrıntılı mesele ise o çantada yararlı şeylerin bulanacağı olması. Yedek iç çamaşırları , tarak , havlı gibi temel malzemelerin yanında , zor kaldığınız durumlarda kullanabileceğiniz ürünler de var.

Ayak şişmesi için ; Naneli Ayak Losyonu

beauty formulas ayak bakım kremi incelemesi 4

Bir şehri baştan aşağıya gezmek kolay mı ? Dağ , bayır , müze , meydan gediğin günün sonunda ayak ağrılarından dolayı şikayetçi olabilirsin Bir sonraki gün daha rahat gezebilmek ve ayaklarının ağrımaması için , nane aromalı ayak losyonları kullanmasın. Nane aromalı ayak losyonu yardımı ile yapacağın masajı , her akşam uyumadan önce masaj yaparak uygulamalısın.

Ayakkabı Tabanı Kullanmalısın !

ayakkabi tabani

Her akşam losyon uygulamanıza gerek bırakmayacak bazı ürünlerde var. Özellikle uzun doğa yürüyüşü yapacakların vazgeçilmezi olan , ortopedik ayakkabı tabanlarından mutlaka kullanmalısın. Bu tabanları kullanabilmek için doğa gezisine çıkmana gerek yok , gezi sırasında , gündelik hayatta daha fazla adım atmanıza yardımcı olacaktır. Bu ortopedik ayakkabı tabanları , ayaklarınızın daha az yorulmasını hem de ayaklarınızı kısa vadede koruyacaktır.

Hijyeni Bırakmamak Önemli ; Pratik Temizlik Ürünleri

22269

Seyahat esnasında geniş imkanlara sahip olamayabilirsiniz. Genellikle de uzun yolculuklarda ; uyku sürenizden , lezzetli yemeklerden ya da hijyenden biraz da olsa vazgeçebilirsin. Fakat bu can sıkıcı durumun çözümü tabi ki var . Çantanda kesinlikle pratik temizlik ürünleri bulundurman gerekmektedir. Islak mendil , deodorant , sabun , diş macunu ve diş fırçası. Seyahat edeceğiniz bölgede , bu ürünleri temin edebileceğiniz yerlerin nerede olduğunu bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

Kapüşonlu Kıyafetlere Önem Verin

images

Kapüşonlu kıyafetler , güneşli ya da soğuk hava şartlarından korunmak isteyen unutkan bir seyahat sever için en büyük dostu olabilir. Yanına aldığın şapkanı bir yerde bırakabilir , hatta yanına hiç almamış olabilirsiniz.Fakat kapüşon ile her şatta güneşten ya da soğuklardan korunabilirsiniz.

En Çok Arayacağınız ; Uyku Bandı ve Kulak Tıkacı

uyku maskesi 800x600

Çok fazla sesin olduğu bir otelde ya da hostelde konaklıyor olabilirsin. Gündüz saatlerinden uzun seyahatlere çıkıyor ve yolculuk esnasında uyumak istemen oldukça normal . Uykunu kolaylaştıracak , ışık ya da sesten koruyabilecek bu iki ürünü yanından ayırmamanız gerekmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu