MaksatSpor

En Başarılı Mobil Egzersiz Programları

instagram takipçi hilesi

Spor yapmak sağlıklı bir yaşamın ve fit bir vücudun en önemli koşullarından biri olarak gösteriliyor. Bu koşulu yerine getirmek ise bazıları için zorlayıcı ve maddi açıdan yıpratıcı olabiliyor. Özellikle spor salonuna gitmeye üşenenler ve bütçesi buna yetmeyen kişiler için birçok mobil egzersiz uygulamaları mevcut. Elbette var olan onlarca programın hepsi tatmin edici olmayabiliyor.

İşte evden çıkmadan sağlıklı ve fit bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak en başarılı mobil egzersiz uygulamaları…

Sworkit

sworkit

En kullanışlı egzersiz uygulamaları arasında yer alan Sworkit ile spor aletlerine gerek duymadan birçok egzersizi rahatlıkla uygulanabiliyor. Fitness eğitmeni görevi gören analiz sistemi sayesinde ihtiyacınız olan en uygun egzersiz programını sizin için belirleyen programda; güç, kardiyo, yoga ve esneme gibi birçok hareket kombinasyonları bulunuyor. Bunun yanı sıra program, internet olmadan ve ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

google-play-indirDownload_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40

FitStar

 

fitstar

Ücretsiz bir mobil uygulama olan FitStar, spora yeni başlayan ya da uzun yıllar sonra tekrar deneyecekler için en ideal mobil egzersiz uygulamaları arasında yer alıyor. Dijital fitness eğitmenler eşliğinde kullanılan programdaki egzersizler ilk etaota en kolaydan başlıyor ve zora doğru gidiyor. Bu sayede kullanıcının egzersizleri daha rahat uygulaması ve sağlıklı bir vücuda kavuşması sağlanıyor.

google-play-indirDownload_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40

Virtuagym Fitness

virtuagym

Tamamen program eşliğinde ve disiplinli bir şekilde spor yapmak isteyenlere hitap eden programda kasları geliştirmeye yarayan birçok işe yarar egzersiz bulunuyor. Bununla birlikte programdaki her bir hareketin nasıl uygulanacağı detaylı bir şekilde kullanıcıya anlatılıyor. Ayrıca 2500’den fazla birçok egzersizin olduğu programda kullanıcılar kendileri için özel bir egzersiz programı oluşturabiliyor.

google-play-indirDownload_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40

Nike Training Club

nike training club

Mobil fitness eğitmeni olarak da kullanılabilen programda birçok işe yarar egzersiz bulunuyor. Videoklar halinde kullanıcılara sunulan ve detaylı olarak anlatılan egzersizler dışında programda beslenme önerileri de yer alıyor. Böylece kullanıcıların spora yaparken beslenmesine de dikkat etmesi sağlanıyor. Nike Training Club aynı zamanda bir sosyal ağ uygulaması olarak da kullanılabiliyor. buna göre kullanıcılar antremanlarını arkadaşlarıyla paylaşabiliyor ve beraber bir antreman grubu oluşturabiliyor.

google-play-indirDownload_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40

 

Kaynak
Webrazzi

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu