MaksatModa

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? 10 Farklı Kombin Fikri

instagram takipçi hilesi

Ekose gömlek özellikle bahar ve kış aylarında tercih edilen trend bir parçadır. Ekose gömlek ile kombin yapmak oldukça tarz görünüm ortaya koyar. Özellikle doğru parçalarla birlikte kullanılan ekose gömlek, kullanan kişiye şık ve dinamik tarz kazandırır. Bu yazımızda ekose gömlek kombini nasıl yapılır? konusu hakkında bilgi vereceğiz. Siz de farklı trendleri öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

1.Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Bahar Ayları İçin Tarz Bir Fikir

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Bahar aylarında rengarenk gömlekler dolaptan çıkmaya başlar. İlkbahar mevsimi için mor, kırmızı, sarı ya da yeşil gibi bir renk tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir gömleği içine giyeceğiniz crop bir bluzla tamamlayabilirsiniz. Kombin için küpe ve fular kullanabilirsiniz.

2. Kazak Gömlek İkilisi

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Özellikle kış aylarında sımsıcak kazaklardan vazgeçemediğinizi biliyoruz. O halde gömlek ile kazağı bir arada giyinebilirsiniz. Düz renkte krem ya da siyah bir kazağı ekose gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Gömleğin yakasını, kol ve etek kısımlarını dışarı çıkarmanız gerekir. Bu tarz kombin ile tercih edeceğiz jean ve tayt da uyumlu olmalıdır.

3. Benzer Tonlar Dolaptan Çıksın

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Birçok insan benzer renkleri bir arada kullanmaktan kaçınır. Ancak en şık kombinler benzer renklerle oluşturulur. Bordo, kahverengi ve haki yeşili renklerinden oluşan parçalar bir arada uyumlu bir bütünlük yakalar. Kombinizi mevsimine göre yelek ya da ceket ile birlikte de tamamlayabilirsiniz.

4. Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Gömlek Yelek Kombini

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Bahar aylarında yelekler de sıklıkla kullanılır. Ekose gömleğin üzerine giyeceğiniz yelek, tarz görünüm oluşturmanızı sağlar. Kombine hareket kazandırmak için farklı renkte bir çanta tercih edebilirsiniz. Çanta ile ayakkabıyı ön plana çıkararak stil sahibi görünüm kazanırsınız.

5. Tayt ile Dinamik Görünüm

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Her mevsimin vazgeçilmezlerinden olan tayt, gömlek ve tuniklerle de tercih edilir. Kalça hizasında bir ekose gömlek ile taytı beraber kullanabilirsiniz. Kombini ister uzun çizme, isterseniz de sneaker ile tamamlayabilirsiniz.

6. Şık Gömlek ile Kış Mevsimine Uyum Sağlayın

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Genellikle sportif tarzdan bahsetsek de şık kombinler de oluşturabilirsiniz. Eğer taşlı ya da süsleme detaylı bir gömleğiniz varsa, bu gömlek sizi şık hale getirir. Bu noktada tercih edeceğiniz pantolon çok önemlidir. Pantolonun da stile uygun olması gerekir.

7. Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Feminen Tarzınızı Ortaya Koyun

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Omuzlarınızı ön plana çıkaran ekose bir gömlek ya da bluzu topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz. Özellikle bahar aylarında bu tarz kombinler kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlar.

8. Sımsıcak Ekose Kombini

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Kış aylarının olmazsa olmaz parçaları arasında bere yer alır. Boğazlı kazağın üzerine giyeceğiniz ekose gömlek, sımsıcak görünmenizi sağlar. Bere ile boğazlı kazağı aynı renkte tercih ederek görünümüzü tarz hale getirebilirsiniz.

9. Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Düz Parçalarla Uyumu Yakalayın

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Siyah beyaz ekose gömlek en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Siyah pantolon ya da etek, beyaz atlet ve siyah çanta ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kombine hareket kazandırmak için kırmızı bir ruj sürebilirsiniz.

Buna da bakabilirsiniz: 6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

10. Atlet ve Gömlek Stili

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Eğer sportif tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız atlet ve gömleği bir arada kullanabilirsiniz. Aksesuarlarla birlikte tamamlayacağınız kombin, sokak modasına uyum sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca şık bir kol saati ve uyumlu gözlük de kombine hareket kazandırır.

Ekose Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu