FenerbahçeMaksatSpor

Dünya Fenerbahçeliler Günü Mesajları ve Sözleri!

instagram takipçi hilesi

Her yıl Fenerbahçe Spor Kulübü ve taraftarları, gururla Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamaktadır. Bu özel gün, çeşitli etkinlikler ve sosyal medya platformlarında paylaşılan duygusal mesajlar ile anlam daha da fazla anlam kazanıyor.

Fenerbahçe taraftarları tarafından 2002 yılından beri kutlanan bu özel gün, kulübün unutulmaz kuruluş yılı olan 1907’yi anmak adına her yıl 19 Temmuz günü coşkuyla kutlanmaktadır. Bu özel gün, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tarihine ve tutkulu taraftarlarının bir araya gelerek oluşturduğu muhteşem birlikteliğe olan saygıyı yansıtmaktadır. Dünyada pek çok kulübün de kutladığı böyle günler vardır.

Aşağıda sizler için tanıdığınız Fenerbahçelilere gönderebilmeniz için Dünya Fenerbahçeliler Günü Mesajları listeledik. Bunlardan bir tanesini seçerek gönderebilirsiniz…

Dünya Fenerbahçeliler Günü

Dünya Fenerbahçeliler Günü Mesajları ve Sözleri!

Babam ne olursan ol şerefinle yaşa kızım dedi. O gün bu gündür Fenerbahçeliyim! 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol Fenerbahçem. 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Bir sevdaysa hayatı anlamlı kılan, sonsuza dek sarı-lacivert o zaman! Hepimizin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun,

Herkes diyor ki “okuyun da adam olun”, Fenerbahçeliyiz bundan büyük adamlık mı olur! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Bu dünyada her şey yalan, bir tek gerçek sensin inan. Yolun sonu ölüm olsa, vazgeçmem ben bu sevdadan. Hepimizin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Her zaman seninle geldik her yere.. Gönül verdik biz bu renklere! Seninle cehennem cennet bize, öl de ölelim Fenerbahçe! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

1907’de doğdu aşkımız, sarı lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Sarı Lacivert renklere gönül vermiş milyonların, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlu olsun!

19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü nedir?

Tüm Fenerbahçelilerin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Babadan emanet, evlada miras bu sevda. Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun..

Bir sevdaysa hayatı anlamlı kılan, sonsuza dek sarı-lacivert o zaman! Hepimizin 19.07Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Dünya Fenerbahçeliler Günü

Her şeyden geçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek Dünya Fenerbahçeliler Günümüz kutlu olsun

Kaderimiz yazılmış seninle F E N E R B A H Ç E Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Benim sana olan sevgim bir Baba Mirası ve bu Miras nesilden nesle devam edecek. Şanlı Takımım Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Fenerbahçe Cumhuriyeti’nden korkmadılar, ölümden korktukları kadar.19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Hayatta Fenerbahçe’den başka hiçbir şeyi olmayan ben, hayatta Fenerbahçe’den başka herşeyi olana acırım. 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

Seviyorum seni, her zerreni. Bazen sinir, bazen keder, bize her gün Fener.. Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlu olsun.

Küçük bir çocukken büyülendim heybetinden. Sen FENERBAHÇE gündüzümdesin gecemdesin Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun!

Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem . SEN ÇOK YAŞA FENERBAHÇE ! Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun!

Bir ömür formanı sırtımda sevdanı kalbimde taşıyacağım! Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE olacak. Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun!

Doğduğun günden beri, gönül verdik biz sana Adınla, tarihinle EFSANESİN KANARYA. Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun!

Dünya Fenerbahçeliler Günü İle İlgili Videolar

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu