Film & Dizi Önerisi

Çılgın Dershane 3 Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
256528.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx
Çılgın Dershane 3

Vizyon Tarihi  : 17 Ocak 2014 (1s 49dk)
Yönetmen: Kamil Çetin
Oyuncular: Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ,Zeynep Aktuğ,Ozan Aydemir,Oğuzhan Çakır,Ozan Güler,Boğaç AksoyMerve Üçer ,Yeşim Taşdelen,Buket Kahraman,Alican Uğur, Bade Deniz,Ahmet Kayakesen, Seneray Aktaş,Enis Karaca,İlayda Çiçek,Ünal Hoşkal,Pınar Akılveren,İrfan Arslanhan,Filiz Gök,Recep Tiryaki.
Tür :Komedi
Ülke : Türkiye
Yapımcı :Servet Aksoy
Ortak yapımcı: Faruk Metin
 Senaryo: Şafak Güçlü,İrfan Saruhan,Servet Aksoy
Türk dağıtımcı: Tiglon
Yapım :Aksoy Film

Konusu

İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmde bu sefer sadece öğrenciler arasındaki çılgın arkadaşlıklara tanık olacağız. Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazer, Ozan Aydemir, Okan Karacan ve Zeynep Aktuğ’un yanı sıra Uçer, Buket Kahraman, Boğaç Aksoy, Ahmet Kayakesen , İrfan Arslanhan ve Ozan Güler gibi pek çok genç ve yeni isim yer alıyor.

Dersaneler arası müzik yarışmasında Özlem Dersanesi ekibimiz Antalya’da bir otelde konaklamaktadırlar. Dersaneyi temsilen katılacak olan Ali aniden hastalanır.  Yarışma dışı kalmamak için kolları sıvayan öğrenciler hemen yeni bir temsilci arayışına girerler. Bu sırada otel çalışanı olan Zeynep dikkatlerini çeker. Bir yandan onu yarışmaya hazırlarlarken, hastalanan Ali’yle aralarında bir aşk filizlenir. Bir yandan da yarışmada rakip oldukları dersanenin öğrencileri de, kazanabilmek için kahramanlarımızın önüne her türlü engeli çıkarmaya da kararlıdırlar.

Film Vizyona Gireli Bir Haftayı geçti.Sizlere biraz geç bilgi verdik .Ama Film Sessiz sedasız vizyona girince bizimde yeni elimize geçen bir bilgi oldu.Yine Sizlere Bu film hakkında toplayabildiğimiz kadar bilgi toplamaya çalıştık.

Filmin Fragmanı

Görselleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu