Keşfet

Zarif.net

Zarif.net

İnterneti eğlenceli kılan içerik üreticilerdir, kaliteli içerikler ve keyif veren yazılar hepimizin peşinde koştuğu şeyler. Bu tarz yerlerden biri de Zarif.net, yazıları okurken eğleniyor ve öğreniyorsunuz.

Gereksiz bilgilerle sizi boğmayan bu sitede, işinize yarar yüzlerce bilgiye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Mehmet Sezen’in iki yıl önce açmış olduğu internet sitesi (ismiyle müsemma) çok zarif bir şekilde ihtiyacınız olanı size veriyor.

Zarif.net

Teknik bir konu hakkında yazılan makaleyi okurken, bir an durup edebi bir eser mi okuyorum diyebilirsiniz. Diğer yandan yazı aralarına sıkıştırılmış gülümseten cümlelerin, aslında olayı daha iyi anlatabilmek için verilen zekice örnekler olduğunu fark etmeniz çok zamanınızı almayacak (:

Sadece teknoloji veya sadece haber şeklinde belirlenmiş bir tarzı olmayan Zarif.net, hayata dair ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri sizinle paylaşıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Buz Lazer İle Tüylere Son

Örneğin burada okuduğunuz bir yazı size; SEO hizmeti aldığınız firma tarafından tokatlandığınız gerçeğini haykırabilir. Sizi bunalıma soksa, şoka da uğratsa zararın neresinden döneceğinizi telkin eden cümleleri de yine aynı yazıda bulacaksınız.

En can alıcısı ise oyunlarla ilgili verdiği taktikler, aman sabahlar olmasın diyerek günlerce uykusuz kalmanız içten bile değil.

Bu bloğu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, yazar arkadaşımızın tamamen kendi deneyimlediği ve emin olduğu şeyleri, yine kendine has bir üslupla anlatabiliyor olması. Yaptık oldu veya her yerde olan kalıp içerikleri belli değişiklikler ile yayınlamak yerine kendi içeriğini sıfırdan üretebiliyor olması harika bir şey. Özellikle dikkatinizi çekmiş olmalı, bir konu hakkında araştırma yaptığınızda çoğu kaynaktaki içerik aynıdır. Size aynı şeyi, aynı tonda ama farklı kelimelerle anlatmaya çalışan onlarca farklı yayınlayıcı maalesef pek bir artı sağlamayacaktır.

İLGİLİ BİLGİ:
Petek Temizleme Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle hayran kaldığım bu bloğu paylaşarak sizin de faydalanmanızı istedim. Esen kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı