Keşfet

Yumurta Kutusu Nedir, Ne İşe Yarar?

Tarım ve hayvancılık sektöründe yer alan ve ihracat konusunda çalışmalarına devam eden üretici firmaların en çok ihtiyacı olan ürünlerden bir tanesidir. Yumurtaların sıralı ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi ve daha kusursuz bir şekilde aktarılması için bu kutulara ihtiyaç duyuluyor. Yumurta kutusu üretimi yapan çok sayıda firma var ve talebe bağlı olarak üretim kapasitelerini de genişletiyorlar. 15’li ya da 30’lu klasik üretim olmak üzere farklı modellemeler de mevcut. Yumurta satıcısı iseniz ve ihracat konusunda da çalışmalar yapıyorsanız bu kutular işinizi daha kolay hale getirecektir.

Özel Tasarım Kutular

Markanızı daha kusursuz bir şekilde tanıtabilmek ve reklam çalışmalarını daha profesyonel bir boyuta taşımak adına dilerseniz tasarım kutuları da tercih edebilirsiniz. Özel tasarım kutular, aynı zamanda markanın logo ve ismini de taşıyor. Bu sayede satış yaptığınız firmalar ile birlikte markanız da ön plana çıkıyor. Daha renkli ve daha özel çalışmalar da mevcut ancak maliyeti daha yüksek olduğu için ekonomik olarak sizleri de daha yüksek rakamlar bekliyor. Üretim oldukça zahmetli ve işçilik konusunda da büyük bir deneyime ihtiyaç duyulacaktır. Ülkemizde bu işi yapan hatırı sayılı firmalar var ve hem kalite hem de rakamlar konusunda sizleri ihya edeceğini düşünüyoruz.

İLGİLİ BİLGİ:
One Hit Wonder

Yumurta Kutusu Nedir, Ne İşe Yarar?

İmalat Süreci

Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu süreç bir hayli zorlu ve devasa makinelerin yardımı ile daha profesyonel bir hal alıyor. Özel mukavvaların kullanıldığı imalat aşamasında teknolojinin yardımı da büyük bir önem taşıyor. Eğer yumurta kutusu yapma makineleri şeklinde bir arama gerçekleştirirseniz eğer bu devasa makinelerin ne kadar faydalı olduğunu sizler de göreceksiniz. Yumurta kutusu makinelerine sahip az sayıda firma var ve işini profesyonel bir şekilde yapan firmaların büyük bir kısmı da ihracatta önemli pay sahibidir.

Yumurta Kutusunun Özellikleri

Yumurta kutuları, bir yumurtanın tam olarak yerleştirilebileceği alanları da üzerinde barındırıyor. Şekil vermek bu yüzden çok zor ancak az önce de ifade ettiğimiz gibi devasa makineler sayesinde bunu sağlamak çok daha kolay bir hal alıyor. Yumurtaları muhafaza etmek adına özel olarak tasarlanmıştır. Adet sayısına bağlı olarak kutuların modellemesi de değişikliği gösteriyor. 15’li ya da 30’lu kutuların yanı sıra 10’lu kutular da mevcut ve talebe göre üretim yapıldığı için daha az miktardaki yumurtaların muhafaza edilmesi için de buna göre bir çalışma yapılıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Makat Çatlağı Tedavisi

Yumurta kutuları aynı zamanda birçok müzisyen tarafından yalıtım amaçlı da kullanılıyor. Duvarın tamamına hatasız bir şekilde yapıştırıldığı takdirde yalıtım sağlayacak ve sesi hapsederek dışarıya çıkmasını engelleyecektir. Çok amaçlı kullanım özelliği ile de dikkatleri üzerine çeken bu kutular, özel mukavvalardan üretiliyor ve yapı malzemesi de oldukça sağlamdır.

https://www.emsambalaj.com/urun/yumurta-kutulari/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı