Hosting

Yükselen Trend Saten Elbise Nasıl Kombinlenir

2019’dan beri dikkati üzerine çekmeyi başaran ve 2021 de de yükselen bir trend olan saten elbiseler en çok tercih edilen, beğeni kazanan elbiselerdendir. Özellikle gece elbiselerinde tercih edilen ve tek renkten tasarlanan saten gece elbiseleri Berfuğ Kıran koleksiyonunda da yerini almıştır.

Yukselen Trend Saten Elbise Nasil Kombinlenir 1

İçindekiler:

 Saten elbise modelleri

Yükselen trendlerde yerini alan saten elbise modelleri  Berfuğ Kıran koleksiyonunun en dikkat çeken modelleri arasındadır.  

Davetlerde, özel zamanlarda, şıklık gerektiren ortamlarda hem tarz hem güzel görünmeyi önceleyen tasarımları ve görünüme çekicilik katan kumaş seçimleriyle Berfuğ Kıran tasarımları, gardırobunuzda kendine özel bir yer açtırmaya hazır.

Saten elbise modellerden biri olan; kolu ve eteği fırfırlı,yırtmaçlı ve tek omuzlu elbise saten kumaş ve tüyden tasarlanmıştır.

Yukselen Trend Saten Elbise Nasil Kombinlenir 2

Hem zarif hem çekici bir kuvvete sahip olan siyah tondaki  saten elbise, saten eldivenlerle ve bağcıklı topuklu ayakkabılarla kombinlenebilir  ya da tercihe göre farklı renkte eldivenlerle de meçleştirilebilir.

Fırfırlı etekli, bacağı yırtmaçlı bir başka saten elbise modeli gri, mor, saks ve siyah renkleriyle gecenin gizemine yakışır bir zarafet ve çekicilikte tasarlanmıştır.

Dikkat çeken modeller arasında olan, beli ve göğsü ipli midi boy  saten elbise,  saks, kırmızı ve siyah renk çeşitleriyle zevkinize ve teninize uyumlu seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Renk çeşidi sunan elbiselerden hangi rengi seçerseniz seçin dikkat çekecek bir güzelliği istisnasız beraberinde getirdiğini göreceksiniz.  Her üç rengi gold ya gümüş renk yüksek topuk ayakkabı ile kombinlediğinizde şık ve çekici bir görünümü pekiştirceğiniz muhakkak.

Şapka, eldiven ya da takılarla kombinlenmeye müsait tek renk saten kumaştan tasarlanan elbiseler, kimi modelleriyle özgür ve asil bir ruhu önsemektedir.

Elbiserle sınırlı kalmayan Berfuğ Kıran koleksiyonu, beli kurdeleli, tarlatanlı büyük uzun etek modeliyle de şık geceler için bir seçenek sunmaktadır. Kırmızı ve saks renk seçeneği olan bu modeli, kumaşına uyumlu straplez seçimleriyle kombinleyebilir, boyna kadar inen uzun gümüş küpelerle meçleyerek şık bir uyum yaratabilirsiniz.

Kolları balon, önü kısa, arkası kuyruklu kare yaka elbise modelleri ise başka bir cazip seçenek olarak karşınızda durmaktadır. Gold ve mavi renk seçeneği olan elbise hem masum, hem keskin bir çekiciliği bir arada bulundurmaktadır.

Özgür bir ruha sahip olan bu elbise modelleri, aslında kombin yaratmakta da bir özgürlük sunmaktadır.

Kendi tarzınızı yaratmakta özgür olun ve dilediğiniz elbiseyi dilediğiniz aksesuarla kombinlemekten geri durmayın. Çünkü zaten Berfuğ Kıran gece elbise modelleri öyle kendine has üslupta tasarlanmış ki, kendine yakışan her bir tamamlayıcı parçayı ve aksesuarı kendiliğinden koşullayacaktır. Sipariş için; https://www.berfugkiran.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapat