Hosting

YouTube 1000 Abone Barajını Aşmak İçin Etkili ve Pratik Yöntem!

Google News

Günümüz internet ve bu alanda var olmanın kuralı olan etkileşim çağı. Etkileşimler sayesinde, varlığımız ortaya koyuluyor internette. Her ne kadar blog yazın, instagram’da post atın, youtube’da video yükleyin. Önemli olan bunların ne kadar beğenildiği, ne kadar izlendiği ve paylaşıldığıdır. Bu sayede varlığınızı devam ettirebiliyorsunuzdur. Asıl olan konu ise, yaptığınız işin tutulabilir olup, olmaması değil buna inanmanızdır. İşinizi düzenli şekilde yapmaya devam ederek abone sayınızı arttırmanız mümkün. Ancak herkes sabırlı değildir.

youutbe abone satin al

Youtube’da para kazanmak için artık 1.000 abone sayısı şartı var. Eğer 1.000 aboneniz yoksa youtube’da adsense hesabı açamıyor ve videolarınızı otomatik reklamlar eklenmiyor. Hal böyle olunca, ne kadar video paylaşırsanız, paylaşın bir miktar bile umut verici getirisi olmazsa, yaptıklarınızın anlamı sanki olmuyor gibi. Umut küçük de olsa yapmanızı devam ettirmeli ve daha büyük kazançlar için hayal etmekten vazgeçirmemeli.

İçindekiler:

Peki Youtube’da 1000 Abone Nasıl Yapılır? Etkili Yöntemler Nelerdir?

Youtube’da 1000 abone sayısına ulaşmak için içerikleriniz yeterli olamayabilir. İçeriklerinizi, paylaşıyor ve etkileşimi az da olsa izlenme elde ediyor olsanız bile, abone sayısını arttırmak güç. Çünkü abone sayısını arttırmak için videolarınızın çok izlenmesi ve beğenilmesi gerekiyor.

Youtube izlenme satın alarak, izleneme sayısını artması, diğer izleyecek olanlar için de bir teşvik olacaktır. Ardından youtube beğeni satın alarak da izlenme elde ettiğiniz videolarınızı etkileşim için hızlandırırsınız. Youtube Yorum satın alarak da buna katkı sağlayabilirsiniz. En sonunda da youtube abone satın alarak da abone sayınızı 1.000 ve üstü elde edebilirsiniz.

Bu sayede yeni ekleyecek olduğunuz içerikleriniz daha fazla kitlelere ulaşacaktır. Etkileşiminiz artacak ve reklam alacaksınız. Ayrıca, fazla izlenme, yorum, abone sayınız sayesinde sponsorluk anlaşmaları yapabilirsiniz. Gerekli olan yukarıdaki yazdığım işlemler yapıldıktan sonra, daha disiplinli çalışarak, planlı bir şekilde içerikler yayınlamaya / oluşturmaya devam ediyor olmanız gerekli.

Tabi ki bunlar için güvenilir bir platform gerekli. Bu yazımızda bize destek olan  ve sektörün öncülerinden youtubemarketim.com’u tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir