Hosting

Yılbaşı Öncesi Kupon Biriktirebileceğiniz Alışveriş Siteleri

Google News

yilbasi hediye indirimleri

Gün içerisinde alışveriş için zaman bulmakta zorlandığımız ve dakikalar içerisinde çeşitli ürünleri birbirleri ile kıyaslayıp bize en uygun olanı seçebilme rahatına kavuştuğumuz andan bu yana online alışveriş hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan, hem zaman hem de enerji kaybetmeden aradığımız tüm ürünlerin elimizin altında olması zamanla indirim ihtiyacını da beraberinde getirdi. Online alışverişin en pratik ve güzel yönlerinden biri olan indirim kuponları ile kendinizin ve sevdiklerinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Yeni yıl öncesi ihtiyaçlarınızı karşılamak veya sevdiklerinize hediyeler almak için yapacağınız alışverişlerde kupon avantajları ile satış yapan siteleri tercih ederek indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Web sitesi veya mobil uygulamalar üzerinden toplayacağınız fırsat kuponları sayesinde birçok farklı kategori içerisinden alışveriş yapabilmeniz ve dilediğiniz ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün.

yilbasi hediyeleri

Yılın en yoğun alışveriş dönemlerinden biri olan yeni yıl döneminde yıl bitmeden çeşitli gereksinimlerimizi gidermek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için yılbaşı hediyeleri seçmek istediğiniz anlarda bu indirim kuponlarını tercih ederek masraf kaleminizi gözle görülür bir miktarda düşürebilirsiniz. Yılbaşı öncesi kupon biriktirerek alışveriş yapabileceğiniz önde gelen sitelerden bazıları ise şöyle:

İçindekiler:

1 – Cimri

Her kategoriden ürünün farklı farklı sitelerde yer alan model ve fiyatlarını karşılaştıran altyapı özelliği ile kendini gösteren Cimri, kuponlar ile alışveriş yapabilme imkanı sunan sitelerden biridir. Mobil uygulama ile kolay alışveriş ve fiyat takip imkanı sunan Cimri, dilerseniz fiyatını takip ettiğiniz ürünlerde fiyat değişikliği olduğunda bildirimler göndererek sizi uyarıyor.

Cimri ile farklı alışveriş sitelerinde yer alan ürünlerin fiyat ve model bilgisine anlık olarak erişebilirsiniz. E-ticaret sitelerinin sunduğu kampanya ve indirimleri görüntüleyebilir, bu sitelerin içerisinde yer alan tüm kategoriler için sunulan kampanya ve indirim kuponlarına erişebilirsiniz.

2- Aliexpress

Dünya çapında alışveriş söz konusu olduğunda herkesin adını duyduğu sitelerden biri olan Aliexpress, kupon kazanarak alışveriş yapmanıza imkan sunan bir diğer sitedir. Satın almak istediğiniz ürünler için görsel ile arama özelliği de sunan siteden yüzlerce farklı kategori içerisinde sunulan ürünleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

Aliexpress’in kişiye özel olarak ürettiği kuponlar ile çeşitli mağaza ve satıcılarda geçerli indirim kodları alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Aliexpress’ten ilk kez faydalanacak olan kullanıcılar için de extra kampanya ve kuponlar bulunuyor.

3 – ÇiçekSepeti

Kuponlu alışverişin en büyük isimlerinden bir diğeri ise ÇiçekSepeti’dir. Ev yaşam, süpermarket, mutfak gereçleri, takı ve aksesuarlar ile elektronik gereçler gibi birçok kategoride on binlerce ürün alternatifi ile hizmet veren ÇiçekSepeti’nden topladığınız kuponlar ile çeşitli ürünleri indirimli olarak satın alabileceğiniz gibi hali hazırda indirimli olarak sunulan ürünler için de kuponlarınızı kullanarak ekstra indirimler kazanabilirsiniz.

Birçok markanın ÇiçekSepeti’ne özel hazırladıkları indirim kuponları ile cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınızın web tarayıcıları üzerinden ya da ÇiçekSepeti mobil uygulama ile dilediğiniz her an ÇiçekSepeti’nden alışveriş yapabilir, yüzlerce farklı kategori içerisinde sunulan ürünler arasından tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Siz de yılbaşı indirimlerine ek olarak sunulan kupon fırsatlarını kaçırmadan çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yılbaşı öncesi evinizin gereksinimlerini satın almak için kullanabileceğiniz fırsat kuponlarını sevdiklerinizi mutlu etmek için de harcayabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız için çeşitli markalara ait ürünleri satın alırken indirim kuponu fırsatlarından faydalanmanın yanında sevdikleriniz için yeni yıl hediyeleri seçebilir, yılbaşı hediyesi alışverişinizi koltuğunda oturarak evinizin konforunda yapabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız sitelerden indirim kuponları toplayarak yıla avantajlı bir kapanış yapabilir, bütçe dostu alışverişin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir