Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Bu ikisi birbirine tamamen zıttır.  Yengeç kadınlarının hepsi içe dönüktür. İkizler burcu erkeği dış dünya ile uğraşmayı çok sever. Her şeyden önce su ve ateş uyumsuzluğu bu noktadan başlar. İki zıt kişiliğe sahip olmasına rağmen, Yengeç’in ailesine olan sevgisi ikizlerin dikkatini çekmiştir. Aşkın olduğu yerde, karakter uyumunun olmadığı yerde uyumlu ilişki vardır.

Mantığı ve duyguyu nasıl kullanacağını bilen iki işaret, denerlerse daha iyi bir çift oluşturabilir. Yengeç kadını, İkizler erkeğinin kıvrak kişiliğini ve zeki doğasını takdir edecektir.

yengec burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu5

İkizler burcu erkekleri de duygusal kişiliği ve sıcak bakışlarından etkilenir. Bu sayede oldukça uyumlu bir çift oluşturabilirler, dengeli ve anlayışlı oldukları takdirde uzun soluklu bir ilişki sürecine girebilirler. Ancak Yengeç kadını ev hanımıdır. Evde vakit geçirmeyi sever. Her iki taraf da birbirini anlamak ve dinlemek için çaba göstermelidir.

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Bu iki takımyıldızın bir kombinasyonu olduğu söylenemez. Bu nedenle aşk hayatları hakkında olumsuz yorumlar yapmak yanlış olmaz. Bir ilişkinin başlarında, bu çatışma pek dikkat çekmez. Yengeç kadını her zaman alttan alırken zamanla denge bozulabilir ve dayanılmaz bir hal alabilir. İkili kişilikleri ile tanınan İkizler burcu erkekleri aşk hayatlarında da oldukça hareketli bir performans sergilerler.

yengec burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu3

Aşk hayatında tereddüt etmeden birden fazla kişiyle flört eden İkizler erkeğinin sadık bir yanı da vardır. Yengeç kadını bu içsel ikilemin üstesinden gelebilirse ilişki doğru yolda olacaktır. Yengeç kadınının aşırı savunmasız ve duygusal yapısı sevgilisini sık sık yorar. Yapıcı ya da yıkıcı karşılıklı duygusal tutuma bağlıdır.

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

İki burcun yatak uyumu da pek olumlu görünmüyor. İkizlerin kaygısız merakı Yengeç’le çeliştiği gibi, cilt uyumu da İkizlerin maceracı ruhuyla çelişir.

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Yengeç burcu evcildir ve aileye değer verir. Aile onlar için kutsaldır. Evde kalmayı severler ve dışa dönük bir tavırları vardır. Ancak bunun ikizlere uyduğu söylenemez. Bağımsız ve ben merkezli bir tutum sergiler. Zaman zaman bu tavırlar çok rahatsız edici boyutlara ulaşır. İki burç da evlilik için pek uyumlu bir çift değil.

yengec burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu1

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Su burcuna ait olan yengeç kadınları duygusaldır. İkizler erkeklerinin kaprisli ve maceracı olmak üzere ikili kişilikleri vardır. Bu konuda çok uyumlu bir ittifak görünmüyor. Arkadaşlık uyumu ancak belli noktalarda birbirine uyum sağlamakla sağlanabilir.

Yengeç Burcu Kadın ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Değişken yapıları nedeniyle İkizleri anlamak zordur. Çocuksu tavırlarıyla her zaman ilgi ister. İstediğini yapmak kaçınılmazdır. İkisi arasında bir denge bulunursa, Yengeç kadınları sosyal olarak kendilerini biraz geliştirebilirler. Yine de ikizlere ayak uyduramaz ve sıkılır.

Bir süre sonra ikizlerin sürekli hareket etmesi Yengeç kadınını tedirgin edebilir. Maceracı yapısıyla İkizler erkeği partnerini kabuğundan çıkarabilir. Partnerinin duygusal derinliği onu da etkiler. Farkı görerek uyum sağlarsanız ilişkiniz daha güçlü olacaktır. Her şeye rağmen zıt kutuplar birbirini çeker ve bu ilişkide güzel bir bağ yaşanabilir.

Yengeç Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu