Alışveriş Rehberi

Yataklarda Bulunan Maytlar Ve Bunların Arındırılması

İnsanlar, hayatının yaklaşık üçte birini yataklarında geçirirler. Ancak önemli olan şu ki, yatağın temiz olması ile birlikte derin ve rahat bir uyku çekmek. Yatak temizliğine evinizdeki halı ve koltuklarınızın temizliği kadar önem veriyor musunuz? Bu sorunun cevabı çoğu insan için “Hayır” olacaktır. Güzel bir uyku çekmek, temiz bir yerde uyumak ertesi sabaha daha verimli bir şekilde uyanmak demektir. Bununla birlikte temiz bir yatak daha uzun ömürlü olur ve sizlere yeni bir yatak için bütçe ayırma ihtiyacı doğurmaz. Ancak yatağınız temiz değilse yatak ömrü çok kısa olabileceği gibi insan sağlığı için de ciddi problemler yaşatabilir.

 Yataklarda Bulunan Maytlar Ve Bunların Arındırılması

Chem-Dry İle Güzel Bir Uykuya Dalabilirsiniz

Chem-Dry diğer yatak yıkama yöntemlerinde kullanılan suyun sadece 5’te 1’ni kullanarak yatağınızı yıkar ve için 3-4 saatte kuruyan yatağınızda gece tekrar uyumanızı sağlar. Bu durum sonucunda yatak değişikliğine gitmeye gerek kalmadan tertemiz yatağınızda uyuyabilirsiniz. Chem-Dry yatak yıkama yöntemlerinde kullandığı sıcak karbonatlı yatak yıkama yöntemi, sadece kendisine patentli bir yöntemdir. Bu yöntemle yıkanan yataklardaki bakterilerin %98’i, yatak odası havasındaki bakterilerinde %89’u yok olur. Bu sonuçlar tarafsız laboratuarlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Yatağınızın Maytlardan(Akarladan), Bakteri Ve Virüslerden Arındırılması

Chem-Dry yatak yıkama işleminde sıcak karbonatlı su ile The Natural solüsyonlar kullanmaktadır. Bu yöntem ile oluşan milyonlarca moleküler baloncuk yatağın en dip noktasına kadar ulaşır ve buradaki maytları, mayt artıklarını, kiri çözerek yatak yüzeyine doğru çıkarır. Bu aşamadan sonra son teknoloji vakum araçları ile bu pislikler çekilerek geriye sadece tertemiz ve sağlıklı bir yatak bırakılır.

Benzer Bir Bilgi:   Ihlamur Evleri Göz Kamaştırıyor

Mayt Arındırmasında Kullanılan Solüsyonların Yararları

  • İnsan vücudu için hiçbir zararları yoktur.
  • Astım gibi nefes problemleri yaşanmasına engel olur.
  • Kimyasal içermez, çevre dostudur.
  • İlaç veya toksin madde içermez.
  • Biyolojik olarak anti-bakteriyel özelliğe sahiptir.
  • Laboratuar sonuçları ile toz akarı alerjenlerinin yok edildiği test edilmiştir.

The Natural İle Derin Ve Sağlıklı Yatak Temizliği Sadece Chem-Dry İle Mümkün

Kimyasal içermeyen The Natural solüsyonlar içeriklerini doğadan alır ve tamamen çevre dostudur. Aileniz ve sevdikleriniz için zararlı olan hiçbir toksin maddeyi içermeyen bu solüsyonların kullanılmasından sonra geriye hiçbir yapışkan tortu bırakmaz. Üstelik bu solüsyon, alerjisi olanlar mükemmel bir çözüm üretmektedir.

 

Chem-Dry kullandığı yöntemler ve uzman kadrosu ile yataklarınızda bulunan maytları, bakterileri, virüsleri ve alerjenleri en derinden temizleyerek sizlerin sağlıklı ve huzurlu bir uyku süreci geçirmenize yardımcı olur. Yatağınızdaki bu kir ve alerjenlerin temizlenmesi ile birlikte herhangi bir sağlık problemi yaşamazsınız.

 

The Natural doğal solüsyon ve sıcak karbonatlı yatak yıkama yöntemi, şu anda en başarılı sonuçlara ulaşan tek yöntemdir. Bu yöntem ise sadece Chem-Dry ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır. Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız, resmi Chem-Dry web sitesi https://www.chemdry.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kredi

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı