Keşfet

Yangın Merdiveni ( İtfaiye Onay Garantisi)

Her daim güvenliğimizi tehdit eden yangınlara karşı tecrübeli ekimizle size en uygun yangın merdiveni tercihinde yanınızda olarak sizlere öncülük etmeye çalışmaktayız.

Yangın Merdiveni Yönetmeliği Nedir?

Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nde ikinci basamakta bulunan güvenlik ihtiyacını karşılayabilmek için insanların yaklaşık yüz yılı aşkın süredir hayatlarında bulundurduğu yangın merdivenlerinin 2002 yılında devlet tarafından yönetmeliğe alınmasıyla hayatımızdaki yeri de kesinleşmiş oldu. Bu doğrultuda karşınıza çıkan öncü bir yangın merdiveni firması olarak ürettiğimiz her yangın merdiveninde yönetmelik doğrultusunda sizin de ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sunarken öncelikli hedefimiz yasal yönetmelikte bulunan evrensel kuralları dikkate almaktır.

yangin merdiveni satisi

Yönetmeliğe Göre Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yüksek binalarda daire şeklinde yangın merdivenlerinin kullanılmaması, üç kattan yüksek binalarda Z şekilli yangın merdiveninin kullanılması, merdiven basamaklarının kaymayı önleyecek bir malzeme içermesi, zemin kata kadar ulaşan merdivenler yönetmelikte yer alan önemli hususlardan bazılarıdır.

Hayatımızın içerisinde yer alan görünmez kahramanlarımızdan olan yangın merdivenlerini tercih ederken öncelikli olarak yüksek ateşe dayanıklı olan malzemelerden oluşmasını sağlamaktayız. Kültürümüzde bizi temsil edecek her yapının görüntüsüne önem veriyoruz. Aynı zamanda bütçenize uygun olarak imal ettiğimiz yangın merdivenlerimizin uzun yıllar kullanabileceğiniz türden olmasına özen gösteriyoruz.

Bu konularda yardımcı olabilecek uzman ekipleri hizmetinize sunduğumuz için günümüzün getirdiği teknoloji ile bu hizmetlere kolaylıkla ulaşmanıza vesile oluyoruz. Aileniz ve kendinizin sağlığı ve güvenliği için olumsuz bir tecrübe ile karşı karşıya kalmadan mutlak şekilde hayatınızda olması gereken yangın merdivenlerinin uygun malzeme ve doğru şeklini seçerek uzman ekiplerin de görüş ve önerilerine başvurup doğru önlemleri ve tedbirleri en kısa sürede almanızı sağlıyoruz. Yangın merdiveni yönetmeliğine uyumlu şekilde üretimde bulunduğumuz ve kolaylıkla binalara montajını gerçekleştirdiğimiz yangın merdivenleri denetimlere tabi tutulmuş olup tam not almaktadır.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu