instagram takipçi satın al
İnternet

WordPress Teknoloji ,Magazine ve Haber Sitesi Teması

Sizlerle bayadır görüşemiyoruz.Aradan baya zaman geçtiğinin farkındayım değerli maksatbilgi okurları.Geçtimiğimiz konulara bakınca baya bir ilgi görmüş.Farkındayım!Evet şimdi karşınızdayım.Hem de bir WordPress Teması önerisi ile birlikte.

Dünyaca ünlü WordPress Tema üreticisi ThemeJunkie firması tarafından hazırlanan ve ücretsiz olarak kullanıma açılan bu Magazine ,Teknoloji ve Haber temasını sizler için inceledim.Temada hata veya tasarımsal olarak bir kusur bulunmuyor.Sizden ricam Temanın daha iyi çalışması için fazla eklenti kullanmamanızı öneririm.Çünkü temaya eklenecek bir eklentiye gerek yok.Sade basit ve anlaşılır olmak Hem ziyaretçilerin gözünde hemde Google ‘ın gözünde iyi yerlerde olacaksınız kısa zamanda.Önemli olan Organik yazı ve sade tasarım reklama boğmadan ve yazı fontu SEO bakımından önemli olan şeyler.Bu unsurlar da bu temada mevcut.

Temanın adı: Theme Junkie – Table Theme

Temanın Görselleri

wordpress-haber-magazin-teknoloji-sitesi-temasi WordPress Teknoloji ,Magazine ve Haber Sitesi Teması
Tema Görseli

TEMA ÖNİZLE         TEMAYI İNDİR

 

WordPress Kurulumunu gelecek olursak;

  1. WordPresstema.com üzerinden indirdiğiniz wp-table dosyasını kendi web sitenize yükleyiniz ve aktif ediniz.
  2. Görünüm / Menü bölümüne gelerek sitenin menülerini belirleyiniz.
  3. Görünüm /Bileşenler bölümüne gelerek web sitemizde bulunan  (ana sayfa , sayfa için alanlar) sidebar bölümlerini doldurunuz.
  4. Görünüm / Table Theme Options bölümüne gelerek google adsense reklamlarınızı ekleyebilir , analytics kodunu ekleyebilir ya da temaya ait özellikleri yönetebilirsiniz.

Gelecek bilgi yazımızda görüşmek dileğiyle…Hoşça Kalın!

14 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı