Kültür ve Sanat

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Bu hafta ülkemizde dokuz film gösterime giriyor. 22 Aralık’da vizyona giren filmler oldukça iddialı.

Bu hafta vizyona giren filmler;

Acı Tatlı Ekşi

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu

Oyuncular: Yusuf Akgün, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy

Tür: Dram, Romantik

Birlikte büyümüş olan Duygu ve Murat çocukluk döneminden beri birbirlerine aşıktırlar. Murat senelerdir Duygu ile kavuşmanın düşünü kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ya evlenme teklifi eder; ancak beklemediği bir yanıt alır. Duygu kendisini evlenmek adına hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri bulunmaktadır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş sene sonra ikisi de bekar ise evleneceklerdir. Yeniden bir araya gelmek üzere ayrılan Duygu ve Murat için yaşamın başka planları vardır.

Belalılar

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Hasan Karcı

Oyuncular: Sinan Bengier, Gül Arslan, Cengiz Güçlü

İLGİLİ BİLGİ:
Vizyona Giren Filmler (17.11.2017)

Tür: Western, Komedi

Ünlü ve acımasız bir haydut olan Mask’ın gasp ettiği toprakları devlet el atmıştır. Mask, topraklarının elinden gitmesini hazmedemez ve bu iş ile uğraşan şerifleri ortadan kaldırmayı amaçlar. Şerif yardımcısının evini basarak öldüran Mask, şerifi öldürmesi adına kardeşini görevlendirir. Şerifin peşine düşen Mask çiftliği basar. Çiftlikte korkunç bir çatışma yaşanır. Olay yerine gelen şerif ise Mask’ı tutuklar. Çiftlik evinde mahkeme kurulur ve Mask idam edilir.

Dönme Dolap

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Woddy Allen

Oyuncular: Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi

Tür: Dram

1950’li senelerde Coney Adası’ndaki lunaparkın insan kalabalığı içerisinde hayatlaırı keişen dört karakterin hikayesini anlatmakta. Sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan, bir zamanların ünlü aktristi, şimdinin garsonu olan Ginny, onun atlı karınca operatörü, kaba saba koası ise Humpty, babası Humpty ile uzun seneler konuşmamaış olsa da şimdi onun evivnde gangsterlerden saklanan Carolina ve oyun yazarı olmanın hayali ile yaşayan yakışıklı ve genç cankurtaran Mickey.

İLGİLİ BİLGİ:
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (25 Mart 2016)

Düş Kırgınları

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Selim Güneş

Oyuncular: Buğra Koçtepe, Denise Ankel, Mert Tanık

Tür: Romantik

Sami ve Kuzey seneler boyunca yaşama karşı beraber mücadele etmiş iki dosttur. Geçmişten kopmayan ve geleceğe dair umutları olmayan Kuzey ve Sami’nin birbirlerinden başka kimseleri bulunmamaktadır. Kuzey ölümü beklemektedir. Sami ise Kuzey’i. Bir gün yaşadıkları kasabaya Şafak’ın gelmesi ile yaşam Kuzey için farklılaşmaya başlar. Şafak ilk görüşte Kuzey aşık olmuştur; fakat Kuzey kendini kaptırmaz. Sadece sevmek ister ama onu da pek beceremez. Defalarca Kuzey’den ayrılarak geri dönen Şafak, son ayrılığından sonra tekrar geri dönmez.

https://www.youtube.com/watch?v=leENuksfbHU

Eyvah Annem Dağıttı! 2

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Scott More, Jon Lucas

Oyuncular: Kathryn Hahn, Kristen Bell, Mila Kunis

Tür: Komedi

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar verirler. Aynı anda kendi anneleri de ağırlamak zorundadırlar. Güzel bir Noel geçirmek adına uğraşan bu kadınlar, bu kutlamayı özel bir hale getirecek ve anneleri ile de daha yakın olmayı başaracıklardır.

İLGİLİ BİLGİ:
2017 Yılının Reyting Rekorları Kıran 25 Türk Dizisi

Ferdinand

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Carlos Saldanha

Oyuncular: David Tennat, John Cena, Kate McKinnon

Tür: Komedi, Animasyon

Ferdinan, arenada dövüşmekten ise tarlalarda çiçek koklamayı tercih eden bir boğanın hikayesini anlatıyorr. Ferdinand doğa sevgisine ve sakin mizacına rağmen dış görünüşü nedeni ile vahşi bir canavar olarak algılanır. Tehlikeli bir canavar ile karştırıldıktan sonra yakalanarak evinden ayrı düşürülür.

Martıların Efendisi

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Bilge Önal, Timuçin Esen, Mehmet Günsür

Tür: Bilinmiyor

Martıların Efendisi, İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir hayat sürmekte olan bir adamdır. Seneler boyunca beklediği birisi vardır. En sonunda beklemiş olduğu misafir gelir. Beyazlar içerisinde, bir masaldan çıkmış gibi kıyıya vuran bir kadın Martıların Efendisi’nin bütün yaşamını değiştirecektir.

Pes Etme

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: David Gordon Grren

İLGİLİ BİLGİ:
Lucy Filmi 2014

Oyuncular: Tatiana Maslany, Miranda Richardson, Jake Gyllenhaal

Tür: Biyografik, Dram

Yirmi yedi yaşındaki Bostonlu bir işçi olan Jeff, eski sevgilisi Erin ile tekrar barışmanın yollarını arar ve bu amaç ile maratona katılır. Maraton başladığı zaman her şey yolunda gitmektedir. Fakat Jeff, Erin’i bitiş çizgisinde beklerken, şiddetli bir patlama olur. Jeff, patlamada iki bacağını da kaybeder ve hemen hastaneye kaldırılır. Sevgilisi Erin ve ailesinin desteği ile uzun süren psikolojik ve fiziksel terapinin üstesinden gelir. Bu kadar zorlu süreç sayesinde Jeff, bir yandan ailesi ile bağlarını denerken, bir yandan da kendisine olan gücün farkına varır.

Sera

Vizyona Giren Filmler (22.12.2017)

Yönetmen: Adem Uğur

Oyuncular: Deniz Sarıbaş, Cem Özer, Nehir Büyükakçay

Tür: Gerilim

Doktor olan Oğuz bir süredir kabus görmektedir. Açıklayamamış olduğu tuhaf olaylay yaşayan oğuz, çalışmış olduğu psikiyatri hastanesinde yatmakta olan Sera’nın da benzer sorunları olduğunu fark eder. Sera’nın yaşadıklarını öğrenerek sorularının cevabını bulmak isteyen Oğuz’un sadece bir günü bulunmaktadır. Ertesi gün Sera’ya elektro şok uygulanacaktır. Sera’yı dinlemeye başlayan Oğuz, gizemli bir cinayet davası içerisinde kendisini bulur.

İLGİLİ BİLGİ:
Sol Elim...

Kullanıcılar Şunları da Baktı

Bu içerimizi Değerlendirin

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı