Kültür ve Sanat

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Bu hafta vizyona giren filmler arasında gişe sıralamalarını değiştirecek filmler var. 9 Şubat 2018 vizyona giren beş film var.

Vizyona Giren Filmler

Özgürlüğün Elli Tonu

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Yönetmen: James Foley

Oyuncular: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Luke Grimes

Tür: Dram, Erotik, Dram

Christian ve Anastasia, yaşamış oldukları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların sonrasında nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu çifti, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Fakat Anastasia’nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia’nın aşk ve lükse dayalı mükemmel yaşamı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır.

Kayhan

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, Gökçe Eyüboğlu, İrfan Kangı

Tür: Komedi

Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan birisidir. Dostlukların adamı olan Kayhan, seneler önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek adına sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın vermiş olduğu heyecan içerisinde bekleyen Kayhan, o büyük gün geldiği zaman kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan herkesten intikam almaya karar verir.

Güzel Adam Süreyya

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran

Oyuncular: Bilinmiyor

Tür: Belgesel

İstanbul’un Eyüp semtinde doğan çocukluğunu ise Zeytinburnu’nda geçiren Süreyya Söner, en fazla sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yapmış olduğunda henüz sekiz yaşındadır. Semt takımlarında kalecilik yapan Süreyya, futbolcu formasını giymeyi hayal etmediği Beşiktaş’a malzemeci olarak girmeyi hayal eder ve kısa süre içerisinde bu hayaline kavuşur. 1981 senesinde Beşiktaş Spor Kulübü’nde malzeme sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Süreyya Soner’in Beşiktaş’a adamış olduğu hayatın anlatıldığı belgesel.

https://www.youtube.com/watch?v=IDpbtoOONh8

İyi Günler

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Yönetmen: Liu Jian

Oyuncular: Bilinmiyor

Tür: Animasyon

Xiao Zhang, Çin’in güneyinde küçük bir kasabada hayatına devam etmektedir. Nişanlısı estetik ameliyatı olmuştur ancak sonuçtan çok memnun kalmamıştır. Nişanlısını mutlu etmeye çalışan genç adam başarısız geçen ameliyatı telafi etmek ister. Bunun adına oldukça fazla paraya ihtiyacı olan Zhang, patronundan bir milyon yuan çalar. Kısa süre içerisinde tüm kasaba halkı bu hırsızlığı öğrenir ve herkes Zhang’ın peşine düşer.

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Yönetmen: Sergio Manfio

Oyuncular: Harun Can, Evrim Akın

Tür: Macera, Animasyon

Vinci’de yaşam huzur ile geçmektedir. Leonardo vaktinin çoğunu ilginç icatları ile uğraşarak geçirir. Arkadadşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gioconda’da ise onların yapmış olduklarını dalga geçerek izlemektedir. Üç arkadaşın sakin geçen hayatları şehire gelen bir adamın anlatmış olduklarından sonra değişecektir. Adam onlara gizli bir hazinenin varlığından bahsetmektedir. Anlatılanlar karşısında büyülenmiş olan Leonardo ile arkadaşları Lorenzo ve Giaconda, bu kayıp hazinenin peşine düşerler ve kendilerini bilmemiş oldukları maceraların içerisine sürüklerler.

Sizin İçin Önerilen

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı