Kültür ve Sanat

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Bu hafta vizyona giren altı film var. 25 Ocak 2018’de vizyona giren filmler oldukça iddialı.

26 Ocak 2018’de Vizyona Giren Filmler

Adı Aşk

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Eyüp Dirlik

Oyuncular: Mostafa Yabas, Fati Jamali, Mariam Hussein

Tür: Dram

Yıllar önce ayrılmış olduğu Çanakkale’ye geri dönen Levent eski dostları ile hasret giderirken, İstanbul’da yaşayan Zeynep ise arkadaşları Engin, Aslı ve Murat’ın ısrarları ile Çanakkale’ye tatile gider. Tatil süresi boyunca Zeynep’in ilgisini çekmeye çalışan Engin, sahilde olduklarıı bir zamanda Zeynep’in yaralanmasına sebep olur. Engin panikleyip kaçtığı zaman ise Zeynep’i sahilde yürüyüş yapan Levent bulur. Bu tatsız karşılaşmanın sonucun ikilinin arkadaşlıkları kısa süre içerisinde aşka dönüşür. Fakat İstanbul’dan aldığ haberden sonra geri dönme vaadi ile giden Zeynep’ten uzun bir süre boyunca haber gelmeyince Levent aramalara başlar. Seneler sonra Levent, Zeynep’in ortadan kaybolmasının sebebini öğrenecektir.

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Ding Liang

Oyuncular: Joseph S. Lambert, Sobhan Lumsden

Tür: Animasyon

Gerçek yaşamda yaşayan ünlü bir hazine avcısı, bir grup hırsızı hiç bilememiş oldukları bir dünyada bulunan Altın Geyik’i çalmak ile görevlendirir. Bilmemiş oldukları dünyaya doğru yola çıkan hırsızlar ne pahasına olursa olsun Altın Geyik’i almak için kararlıdır. Robot Coco; Bramble ve oduncu Vick ile beraber hırsızların gelmiş olduğu ormanın ahenginin bozulmasını engellemek adına mücadeleye girer.

Hafıza

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Mark Palansky

Oyuncular: Peter Dinklage, Julia Ormond, Anton Yelchin

Tür: Bilimkurgu, Dram

Gordon Dunn, ünlü bir bilim insanıdır. Çığır açan yeni bir cihaz üreten Gordon, cihazın tanıtımından kısa bir süre içerisinde gizenli bir şekilde ölü bulunut. Gordon’un eşi Carlyn için bu ani ölüm bir yıkım olur. Carolyn eşinin kaybı ile başa çıkmaya uğraşırken, Dunn’ın çalışmış olduğu şirket ise bilim insanının ölümü sonrasında ortadan kaybolan cihazın peşine düşer. Carolyn yasını tutmaya çalışırken, onu ziyerete gelen gizemli bir adam ise kadının tahmininden fazla sır taşımaktadır.

Labirent: Son İsyan

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular: Dylan O’Brien, Ki Hong Lee

Tür: Macera, Bilimkurgu

Arkadaşları ve Thomas Labiret’ten kurtulmanın sonrasında hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon olan W.I.C.K.E.D’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelebilmeyi başarabilmişlerdir. Fakat Teresa’nın ihaneti sonrasında grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D ile karşı karşıya gelmiştir. Bu uğurda almış oldukları kararlar sadece arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

Ölümlü Dünya

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Ali Atay

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak

Tür: Aksiyon, Komedi

Uzun bir süredir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer ailesi, sekiz kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi durumlarında, sade bir yaşamları olan bu isanlar dışarıdan oldukça ssıradan yaşam sürmektedirler. Oysa gerçek pek fazla öyle değildir. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkili olan organizasyon adına çalışmaktadır.

Sevgisiz

Vizyona Giren Filmler (26.01.2018)

Yönetmen: Andrey Zvyagintsev

Oyuncular: Maryana Spivak, Alexey Rozin

Tür: Dram

Moskova’da yaşayan Zheyna ve Boris’in evliliklerinde artık sona yaklaşılmıştır. Nefret ve suçlamalar ile tüketmiş oldukları evlilikleri sonlandırmak üzere olan çift yaşamlarına yeni bir başlangıç yapabilmenin heyecanı içerisindedir. Oysa on iki yaşında olan oğulları için durum oldukça farklıdır. Ailesi tarafından sevilmeyen, içe dönük ve mutsuz bir çocuk olan Alyosha, kendisini dayanılmaz bir yük olarak hissetmektedir. Çocuk bir an ansızın kaybolur. Zhenya ve Boris çocuklarının kaybolmuş olduğu ancak iki gün sonra fark edecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=LcE8Bc-59OU

Sizin İçin Önerilen

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı