Kültür ve Sanat

Vizyona Giren Filmler (05.01.2018)

Yeni bir yılın ilk haftasına ülkemiz sinema salonlarında dört film gösterime giriyor. 5 Ocak’ta vizyona giren filmler arasında oldukça iddialı film var.

Bu hafta vizyona giren filmler;

Arif V 216

Vizyona Giren Filmler (05.01.2018)

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Ozan Güven

Tür: Bilimkurgu, Komedi

Robot olan 216, insan olarak yaşamanın düşünü kurmaktadır. Yaşadığı uzaydan dünyaya en fazla sevdiği arkadaşı olan Arif’in yanına gelir ve insan gibi hayat yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışıyor olsa da farklı oluşu insanların gözünden kaçmaz. Yeni hayatına alışmaya çalıştığı an da aşk kapısını çalar. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanırak kopyalarını yapmak ister. Sunmuş olduğu cazip teklifler ile 216’yı kabul ettiren iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektitr.

Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!

Vizyona Giren Filmler (05.01.2018)

Yönetmen: Jianming Huang

Oyuncular: Ian Hecox, Anthony Padilla, Jenn McAllister

Tür: Animasyon

Gururlu ve kibirli olan Bobi, kirpi kabilesinde bulunan en güçlü aynı zamanda da en isyankar ve sıradışı olan kirpidir. Tie Tui ile tutuşmuş olduğu kavgada yaralanan Bobi’nin hafızasında sorun oluşur. Unutmuş olduğu şeyleri tekrar hatırlamak adına çıktığı yolculukta Bobi’ye şair olan dostu güvercin eşlik eder. Bobi, bu esrarengiz yolculuk ile arkadaşlığın ne olmuş olduğunu öğrenir.

Ölüm Odası

Vizyona Giren Filmler (05.01.2018)

Yönetmen: Dan Bush

Oyuncular: Taryn Manning, James Franco, Francesa Eastwood

Tür: Korku, gerilim

İki kız kardeş olan Leah ve Vee, tanınmış bir gangstere ait olan depoyu yakan abileri Michael’ı kurtarmak adına bir banka soymaya hazırlanır. Soyguna başlayan kız kardeşlerin toplamış oldukları para abilerini kurtarmaya yetmez. Bunun üzerine bankanın Müdür Yardımcısı olan Ed Maas, paranın bir kısmını alması karşılığında Vee ve Leah’ı alt katta yer alan kasaya götürür. Fakat umduklarından oldukça farrklı bir şey ile karşılacaktırlar.

İngiltere Benim

Vizyona Giren Filmler (05.01.2018)

Yönetmen: Mark Gill

Oyuncular: Jessica Brown Findlay, Jack Lowden, Jodie Comer

Tür: Dram, Biyografik

Steven Patrick Morrissey, ayaklanmalar, işsizlik ve çaltantılı olan bir toplumsal değişimin ortasında müzisyen olmanın düşünü kurar. Vaktini şarkı yazarak, müzik dinleyerek geçiren Morrissey, izlemiş olduğu konserler, okumuş olduğu kitaplar hakkında dergilere çeşitli eleştiriler göndermektedir. O ne kadar düşünü gerçekleştirmek istese de yaşama uyum sağlamakta, geleceğe yönelk planlar yapmakta zorlanır. Bu zoru süre zarfında onun en büyük destekçisi ise yakın arkadaşıdır. Kendi halinda bir yaşamı olan bu genç müzik tarihine damga vuracak bir yıldız haline gelecektir.

Sizin İçin Önerilen

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı