Velashape Bölgesel İncelme

Velashepe bölgesel incelme, özel teknolojiye sahip, uygulanan bölgedeki selülitlerin giderilmesi ve sıkılaşmaya yardımcı olmak amacıyla uygulanan, tek seans protokolünün benimsendiği bir tedavi sistemidir. Bu tedavi yöntemi cerrahi bir yöntem değildir. Bu yüzden tedavi süresi boyunca ve sonrasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmemektedir. Cerrahi yöntemlere göre çok daha pratiktir ve bu işlemin sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır.

 Velashape Bölgesel İncelme

Şikayetçi olduğunuz bölgenizin sıkılaşması ya da selülitlerinin giderilmesi için velashape bölgesel incelme tedavisi uygulanmaktadır. Bu tedavi, özel ekipmanlar aracılığı ile doğrudan cildin üzerine uygulanmaktadır. Velashape’in çalışma sistemi ise tamamen acısız ve sağlıklıdır. Firmamızda yapılan bu tedavinin uygulanma aşamaları ise oldukça kolaydır.

1- Tedavinin başlangıcında ilk olarak uygulanacak bölgeye kızılötesi ışınlar, radyofrekans ve vakum teknolojisi birleştirilip uygulanarak bölgeyi ısıtma işlemine başlanır. Isınma öncelikle 3mm daha sonra 15mm derinliğine ulaşır.

2- Isıtma işlemi tüm bölge için yeterli olana kadar devam ettirilir. Bu uygulanan ısıtma işlemi sonucunda ciltteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır ve daha çok üretilmeleri sağlanır. Tüm bu işlemler sonucunda tedavi tamamlanır ve kısa sürede gözle görülebilir derecede sıkılaşma ve yenilenme sağlanır.

Velashape bölgesel incelme tedavisi sıklıkla bacak, karın ve kalça bölgelerinde tercih edilmektedir. Ancak kullanılan farklı başlıklar sayesinde bu tedavi vücudun istenilen tüm bölgelerine güvenle uygulanabilir. Uygulanan bu bölgelerde özellikle karın bölgesi için yaklaşık 2,5 cm, bacak bölgelerinde ise 1,5 cm’lik sıkılaşma görülmektedir. Vücudun uygulanan her bölgesinde ortalama 1-3 cm arasında sıkılaşma ve incelme görülmektedir. Bu tedavi sadece incelme için yararlı değildir. Bu uygulamayı selülit tedavisi, cildinizin canlanması ve kalitesinin artırılması için de uygulayabilirsiniz.

Velashape Bölgesel İncelme Kalıcı Bir Tedavi Midir?

Tedavinizin son seasından itibaren 10 hafta içinde incelmeniz ve tedavinizin sonuçları en belirgin haline gelecektir. İlk tedaviden itibaren sıkılaşmayı hissetmeye ve cildinizin pürüzsüzlüğünü fark etmeye başlayacaksınız. Ancak yapılan velashape bölgesel incelme tedavinizin kalıcı olması için tedaviniz bittikten sonra merkezimizden düzenli olarak randevu almanız ve kontrollerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Gereken durumlarda tekrar tedavi uygulaması yapılabilir. Bunların yanında beslenmenize dikkat etmeniz gerekmekte ve sık sık egzersiz yaparak vücudunuzun sıkılığını korumaya devam etmeniz gerekmektedir.

Bu tedavi yöntemi, bölgesel incelenme tedavilerinde uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir. Bu yüzden bu tedavinin klinik araştırmaları yıllarca yapılmış ve tamamlanmıştır. Yapılan bu klinik araştırmalarının sonucunda bu tedavinin hiçbir zararı olmadığı sonucuna ulaşılmıştır. Firmamızda bu tedavi uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden tedavinin uygulanma aşaması da doğru ve profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Velashape bölgesel incelme tedavisinin sırrı, elos teknolojisi ile vakum teknolojisinin birleştirilmesi ile yağ dokusunun küçültülmesinin sağlanmasıdır. Bu teknoloji sayesinde incelme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma, selülit, çatlak ve cilt yenilenmesi tedavilerinde kullanılmaktadır.

Velashape Bölgesel İncelme Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Vücudunuzda bölgesel olarak şikayetçi olduğunuz yerler varsa giderilmesi için bu tedaviyi seçebilir ve yaptırabilirsiniz. Bu tedavi hemen hemen herkes için uygun bir tedavidir. Bu tedaviyi yaptırmadan önce firmamızdan randevu alarak muayene olmanız gerekmektedir. Kilonuz, yaşınız ya da yaptırılacak bölge sayınız tedavi için seçici bir unsur değildir.

Doktorlarımız tarafından onay verilen herkese bu tedavi uygulanabilmektedir. Özellikle doğumdan sonra oluşan çatlakların giderilmesi ve bölgesel incelmenin sağlanması için bu tedavi sıklıkla tercih edilmektedir. Yapılan bir araştırma sonucunda Velashape bölgesel incelme tedavisini uygulayan 100 kişiden 97’si tedavinin sonuçlarından çok memnun olduğunu belirtmektedir.

Bölgesel incelme ya da herhangi bir nedenden kaynaklı bu yöntemi uygulamak istiyorsanız öncelikle merkezimize gelerek muayene olmanız gerekmektedir. Eğer aşağıdaki durumlardan birine sahipseniz tedaviniz için öncelikle doktorlarımızdan onay almanız gerekmektedir.

1- Hamileyseniz ya da hamilelik şüpheniz varsa

2- İşlem yapılacak bölgede herhangi bir açık ya da enfeksiyon kapmış yaranız varsa

3- Diyabetiniz varsa ve buna ilişkin ilaçlar kullanıyorsanız

4- Işığa duyarlı ilaçlar, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı ilaçları kullanıyorsanız

5- Tedavinin uygulanacağı günden 2 hafta öncesine kadar aspirin kullandıysanız Velashape bölgesel incelme tedavisi yapılmaya başlamadan önce yapılan muayenede bu durumları doktorunuzla paylaşmanız gerekmektedir. Doktorunuzun sizin için yapacağı muayene sonrasında tedavi işleminizin yapılmaya uygun olup olmadığına karar verilecektir.

Velashape Bölgesel İncelmenin Yan Etkileri Var Mıdır?

Bu tedavi yönteminin insan sağlığına uzun sürede ya da kısa sürede hiçbir zararı olmadığı yapılan klinik araştırmalarınca kanıtlanmıştır. Tedavinizi firmamızda gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Uygulanan tedavi tüm cilt tiplerine uygundur. Cerrahi bir işlem olmadığı için vücudunuzda herhangi bir kesik, uyuşukluk, ağrı ve şişlik olmayacaktır. Ancak nadir olarak görülen yan etkileri olarak tedavi uygulanan bölgede kızarıklık ve çok nadir olarak geçici bir hassasiyet görülebilmektedir.

Velashape bölgesel incelme FDA tarafından onaylı cerrahi olmayan tek tedavi yöntemidir. Bu yüzden güvenebileceğiniz en iyi tedavi yöntemidir. Diğer bölgesel incelme yöntemlerine göre tedavinin sonuçları kısa sürede gözle görülebilir derecededir. Uzun süredir uygulanan bir tedavi olduğu için klinik testleri yapılmış ve yapılan testler sonucunda elde edilen verilerin geçerliliği kanıtlanmıştır. Bu tedavi en acısız bölgesel incelme, sıkılaşma ya da selülit tedavisidir. Kısa sürede hayal ettiğiniz vücuda kavuşmanızı sağlayacaktır.

Velashape bölgesel incelme tedavisi güzellik merkezleri, hastaneler ve zayıflama merkezleri tarafından yapılmaktadır. Ancak uygulamanın yapıldığı merkezin alanında uzman olması gerekmektedir. Güvenilir bir yerde bölgesel incelme tedavinizi yaptırmak istiyorsanız firmamızla randevu alarak ya da doğrudan gelerek iletişim kurabilirsiniz. Ardından işleminizin gerçekleştirilmesi için gerekli olan muayene ve tedavi işlemine geçebilirsiniz.

https://www.floraklinik.com/velashape-3/


Bu içeriğimiz hakkında hemen aşağıdan yorum yaparak, katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Facebook sayfamızı beğenebilir, Instagram hesabımızı takip edebilir, Twitter hesabımızı takip edebilir ve Pinterest'te bizi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu