Keşfet

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

VASER yani ultrasonik liposuction bir liposuction tekniğidir. Bu teknikte ses dalgaları yani ultrason yardımı ile yağ doku yıkılır. Sonrasında  suction yardımı ile dışarı alınır. Vaser sistemi yağ dokuya seçici etki yapar. Bu sayede kan damarları daha az etkilenir. Kanama daha az olabilir. Alınan yağ daha saf halde olabilir. Bu sistem yardımı ile klasik liposuction ile mekanik olarak parçalanan yağlar öncesinde eritilir. Daha homojen olarak elde edilir. Suction yardımı ile dışarı alınması daha kolay daha az travmatik olur.

Vaser liposuction Ankara işlemi sıklıkla karın, uyluk bölgesi, basenler,kol bölgesi ve erkekte jinekomasti için yapılabilir. Vaser liposuction işlemi sıklıkla genel anestezi altında yapılır. Bu hastalar için daha konforlu gibi durmaktadır. İşlem yapılacak alana kanama durduran bir sıvı verilir. Uygun süre beklendikten sonra yağ dokusu eritilir. Sonrasında suction yardımı ile dışarı alınır.

Erkek hastalarda jinekomasti operasyonuda vaser yardımı ile yapılabilir. Sonrasında açılan küçük delikler kapatılır. Korse giydirilir. 3 hafta kadar takması istenir. Gene her iki cinsiyette karın bölgeside vaser yardımı ile eritilebilir. Basen bölgesi uyluk bölgesi eritilebilir. İşlem sonrası açılan delikler kapatılır. Korse giydirilir. Morluk ,günlük yaşama dönüş daha hızlı olabilir. Kişiler arası değişkendir.

Vaser liposuction Ankara fiyatları işlem yapılan alana göre değişir.sizin tibbı durumunuz önem kazanır. Ek hastalıklar önem kazanır. Operasyonun hangi hastanede yapıldığı önemlidir.  Tek bir fiyat yoktur. İşlem sıklıkla genel anestezi altında yapılır. Bir gece yatış gerekir. Sonrasında korse takılır. Yaklaşık 3 hafta korse kullanımı önerilir. Bu sistemde yağ dokusu daha yüzeyel olarak yani cilde yakın olarak alınabilir. Bu sayede daha çok yağ alınabilir. Alttaki kas dokularının daha iyi belirginleşmesi sağlanabilir. Daha yüzeyel uygulamalar yapılabilir. Bu sayede daha çok ve daha saf bir yağ alınabilir. Daha iyi incelme sağlanabilir. Sonuçlar kişiler arası değişkendir. Asıl sonucun belli olması yaklaşık 6 ay kadar alabilir.

İLGİLİ BİLGİ:
Güvenilir Kurumsal Araç Kiralama

Kaynak: estetik cerrahi ankara


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı