Keşfet

Ünlülerin Dolaplarını Keşfet!

Moda sürekli değişen bir şeydir. Modaya ayak uydurmak; bazen kendi tarzınızı ortaya koyarak da olabilir bazen de ortaya koyulmuş tarzları , kendinle harmanlamakla da olabilir. Eğer güzel giyinmek  ve tarz /şık olmak istiyorsanız modaya ayak uydurmalı veya kendi tarzınızı yaratmalısınız. Ayrıca bunu sürekli yenilemelisiniz.

Ünlülerin veya tanınmış kişilerin giyimini taklit etmekle de modayı takip edebilirsiniz. Ama kendi vücut ölçülerinizle, giyim tarzlarını mutlaka irdelemeli ve kendi giyim tarzınıza uyarlamalısınız.  Aksi halde benzemek için rüküş olma ihtimaliniz yüksek olabilir. Mutlaka yenilik dahi olsa kendi vücut ölçülerinizi, saçınızı, boyunuzu, kısacası fiziksel görünüşünüze göre uyarlanmalı. Ünlülerin dolaplarındaki giysileri takip etmelisiniz. Buna göre de kendi fiziksel ölçülerinizle harmanlamalısınız.

Ünlülerin Dolaplarını Keşfet!

Sizin için önemli olan ise hem fazla seçenek hem de bütçenize uygun olması olacak. Özellikle kaliteli firmaların indirimlerine takip etmeli ve buna göre ihtiyaçlarınızı önceden belirleyip , nokta atışı yapmalısınız. Eğer bu tarz bir öneri tavsiye ararsanız bizim önerimiz ,ModaCruz . Şahsen girip incelediğimiz bir site. Özellikle , barındırdığı markalara baktığımızda büyük indirimler yer almakta. Ayrıca birçok kampanya yapıyorlar. Bunları takip etmek için de sitenin bildirimlerini açın.

Birçok marka var ! A’dan Z’ye albetik olarak sıralamışlar… O kadar çok seçenek var ki.

Ünlülerin Dolaplarını Keşfet!

Harmanlamak demişken , Kıyafetinizi Taçlandıran Çantaya Dikkat!

Kombininizi tamamlarken, çantanın önemi çok büyük . Büyük heyecanla elbiselerinizi kombinlediniz , sıra  son olarak , aksesuar ve çantaya kaldı. Sırf çanta uyumsuzluğundan dolayı canınız çok sıkılabilir. Mutlaka hazırlıklı olmalı ve her elbisenize uygun bir Çanta modeli almalısınız. Çünkü sırf çanta, bütün kombininizi bozabilir ve sizi şıkken, rüküş biri yapabilir.

Ünlülerin Dolaplarını Keşfet!

Klasik veya spor modeller için tanınmış bir çanta modeli düşünürseniz bizim önerimiz Vakko Çanta modellerine bakmanız olacak. Hem spor hemde klasik bir giyim tarzınız varsa mutlaka Vakko çanta modellerine göz atmalısınız.

Sizin İçin Önerilen

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı