Uçuş 811 Film Konusu ve Oyuncuları

Uçuş 811 Film Konusu ve Oyuncuları..! Uçuş 811 filmi, 10 Mart 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan dram ve macera temalı bir sinema filmidir. Başrollerinde Burcu Kara, Emre Karayel ve Yosi Mizrahi alıyor.

Özellikle son dönemde, dijital platformların sayısı artarken, kaliteli içeriklerin de arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. Netflix, Amazon Prime, Disney+, HBO Max ve birçok diğer platform, son zamanlarda ürettikleri kaliteli içeriklerle, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Eğer siz de bu platformlarda dolaşırken hangi dizi veya filmi izleyeceğinize karar veremiyorsanız, endişelenmeyin! Sizler için hazırladığımız özel öneri listelerine ulaşmak için sadece BU LİNKİ takip etmeniz yeterli.

Fazla zaman kaybetmeden Uçuş 811 filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Uçuş 811 film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

ucus 811 filmi 1
Orijinal İsmi:
Uçuş 811
IMDb Puanı: 7,5 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 10 Mart 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Hakan Kerim Karademir
Senarist: Onur Özcan ve Ahmet Saatçioğlu
Yapımcı: Ahmet Edebali, Hakan Kerim Karademir, Özkan Turna, Onur Özcan
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Burcu Kara, Emre Karayel, Yosi Mizrahi
Türü: Macera, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye

Uçuş 811 Film Konusu

Uçuş 811 film konusu şu şekildedir; Azra ve Cengiz çifti, 2 milyon dolar değerindeki bir zümrüdü yurt dışına taşımak için bindikleri 811 numaralı uçakta yaşanan olaylar anlatılmaktadır. İstanbul’dan New York’a seyahat eden uçakta meydana gelen şüpheli bir ölüm ve sonrasındaki sürpriz gelişmeler, tüm yolcuları etkilemektedir.

Uçuş 811, Azra ve Cengiz’in hayatını değiştiren şüpheli bir ölüm olayını konu edinmektedir. Azra ve Cengiz, 2 milyon dolar değerindeki önemli bir taşı ABD’deki bir müzayedeye götürmek için görevlendirilmiştir. Bu amaçla 811 numaralı uçağa binerler ancak yolculuk bekledikleri gibi gitmez. Uçakta şüpheli bir ölüm gerçekleşir ve bu durum hem yolcuların hem de Azra ve Cengiz’in hayatını kökünden değiştirir.

Uçuş 811 filminin yönetmen koltuğunda Hakan Kerim Karademir oturuyor. Senaryosunu ise Onur Özcan ve Ahmet Saatçioğlu kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Burcu Kara, Emre Karayel ve Yosi Mizrahi alıyor. Filmin yapımcılığını Ahmet Edebali, Hakan Kerim Karademir, Özkan Turna ve Onur Özcan yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Uçuş 811 filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Uçuş 811 Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Uçuş 811 filmi, 10 Mart 2023 günü seyirci ile buluştu.

ucus 811 filmi 2

Oyuncu Kadrosu

Uçuş 811 filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Ömer Akgullu – Armağan Karakteri
  • Beste Bereket – Yasemin Karakteri
  • Cemal Çelik – Dinçer Karakteri
  • Burcu Kara – Azra Karakteri
  • Emre Karayel – Özkan Karakteri
  • Ergun Kuyucu
  • Yosi Mizrahi – Cengiz Karakteri
  • Ceyda Cinar Onbul – Psychologist Karakteri
  • Serhan Süsler – Reha Karakteri
  • Ozan Yigit – Taner Karakteri

ucus 811 filmi 3

Uçuş 811 Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu