Ücretsiz Tarot Falı Bakmanın En Kolay Yolu

tarot fali nasil bakilir

Tarot için birçok seçenek bulunurken en doğru yöntemleri bilmek ve bunları doğru zamanda kullanabilmek her zaman önemli olmuştur. Günümüzde yapmış olduğumuz seanslar ve uzman kişiler ile görüşmelerimizle edinmiş olduğumuz tecrübeleri sizlere aktarmak istiyoruz. Her ne kadar bir fal yöntemi olarak görülmüyor olsa da günümüz de birçok kesim tarafından kabul edilmiş bir fal bakma yöntemidir. Günümüz de insanların yaygın olarak interneti kullanması sebebiyle de popüler olarak en yaygın olan ücretsiz tarot falı halini amıştır.

Tarot okumada yeniyseniz, bu sayfayı hızlı bir şekilde tarot öğrenmeye başlamanıza yardımcı olacak bir hızlandırılmış kurs veya eğitim kampı olarak düşünün. Bu düşünce ile kendinizi iyi hissettiğiniz bir günde çok kolay öğrenim sağlayabilirsiniz.

Öncelikle belirtmek isterim ki Tarotun birçok farklı kombinasyonları bulunur. Örneğin kendiniz aşk konusun da yetersiz gören bir kimse için Tarot aşk falı bakılması uygun görülür.

Başlamak için yukarıdaki seçeneklerden bir tarot dağılımı seçin . Her forma , özel sorunuza farklı bir yaklaşım sunar – ve her formanın kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Tarot’a yeni başlayanların daha az sayıda kart kullanan kolay bir tarot yayılımı ile başlamalarını öneririz. Basit “Geçmiş, Bugün ve Gelecek” tarot yayılımı, yeni başlıyorsanız tarot yolculuğunuza başlamak için harika bir yerdir. Tarot konusunda kendinize güveniniz arttıkça, 10 kart kullanan ünlü “Celtic Cross” tarot kartı okuması gibi gelişmiş tarot kartlarına geçebilirsiniz.

Tek kart tarot okuması nasıl yapılır?

Tek kart tarot falı, web tabanlı tarot okumalarının önemli bir kategorisi olduğundan, muhtemelen ne beklemeniz gerektiğine dair birkaç işaretçi vardır.

Tarot’un hiçbir şey göstermediğini unutmayın. Tarot da size duymak istediklerinizi söylemez. Aslında, tek kart tarot okumaları yaparken, kartlar genellikle acımasızca, bazen de acı verici bir şekilde dürüsttür.

Kartlar yumruk atmıyormuş gibi göründüğünde ve “olduğu gibi söyleyin”, istediğiniz tarot okumasını elde edene kadar aynı şeyi tekrar tekrar sormaya çalışmayın. Bunun yerine, farklı yaklaşım açıları bulabilirsiniz. Unutmayın ki iyi bir okuma için gününüz de olmalı ve zihninizi dinlendirmiş olmanız gerekir.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu