hosting
”Star

Türkiye’nin En İyi Dağıtım Şirketleri

”Forex”

Uzun yılların getirdiği deneyim ve birikimle kendi alanında Türkiye’nin önde gelen dağıtım şirketleri arasında olan Partner Dağıtım; dergi dağıtımı, insert dağıtım ve broşür dağıtımı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Broşür Dağıtım

Herhangi bir firma veya kurumun hizmet verdiği alanları ya da sunduğu ürünleri potansiyel müşterilerine duyuran ve bu konuda bilgi veren materyaller olan broşürlerin dağıtım işini yapan firma, broşür dağıtım işleminde birtakım prosedürleri uygulamaktadır. Tabi adressiz yapılan tüm dağıtımlarda aynı ilkeler uygulanmaktadır. Bu uygulamalar;

  • Öncelikle broşürün incelenmesi
  • Reklamın konusu hakkında hedef kitlenin demografik analizinin yapılması
  • Hedef kitlenin segmentlere ayrılması
  • Hedef kitlenin il, ilçe veya semt olarak yaşam alanlarının belirlenmesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Türkiye’de Yabancıların izinleri!

Bu işlemlerin ardından tanıtmak istediğiniz firma ya da hizmetiniz için emekle oluşturmuş olduğunuz broşürleriniz hedef odaklı bir şekilde potansiyel müşteri kitleniz belirlenerek dağıtım bu bölgelere sağlanmaktadır. Tüm bu uygulama ve analizleri ile Partner dağıtım Şirketi diğer broşür dağıtım şirketleri karşısında büyük farklar yaratmaktadır.

1- Partner Dağıtım tarafından sunulan web sitesi. Şirketin verdiği hizmetler, fiyatlar ve iletişim bilgileri gibi konulardaki ayrıntıları bu sitede bulabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Dergi Dağıtım

Daha çok haftalık ya da aylık dergi çıkaran firmaların çalışmak istedikleri dergi dağıtım şirketleri özellikle internet gazeteciliğinin yaygınlaştığı günümüzde, söz konusu kağıda basılı gazete ve dergiler için büyük önem taşımaktadır. İnternet dergi ve gazeteleri ile rekabette kalabilmek isteyen dergi yayıncıları, alanında önde gelen dağıtım şirketlerinden birisi olan Partner dağıtım şirketi ile bağlantıya geçerek dergi ve gazetelerinin müşterilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Dergi ve gazete dağıtım hakkında daha detaylı bir fiyat bilgisi almak isterseniz sitedeki fiyat teklif formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

El İlanı Dağıtım

El ilanlarının temel amacı firmanın vermiş olduğu hizmet ve ürün hakkında potansiyel müşteri kitlesine ulaşarak bunlar hakkında bilgilendirme yapmaktır. Ancak bu el ilanlarının yanlış lokasyonlarda ve hedef kitlenizle alakası olmayan yerlerde dağıtılmış olması kampanyanızın ve tanıtım faaliyetinizin başarısız olması ile sonuçlanacaktır.

El ilanı dağıtımı konusunda önemli ve kaliteli el ilanı dağıtım şirketleri düşünüldüğünde Partner Dağıtım yine ön plana çıkmaktadır. Çünkü Partner Dağıtım ekibi olarak el ilanlarınızın dağıtımı konusunda iki seçenek uygulanmaktadır. Bu seçenekler;

  • Belirlenen bölgedeki metro, metrobüs durakları, çarşı gibi insanların yoğun oldukları yerlerde hızlıca bir dağıtım yapmak. Bu durumda el ilanı verilen kişilerden eğer mümkün olursa adres ve telefon gibi iletişim bilgileri de alınarak geri dönüşüm sağlanabilmektedir.
  • İkinci seçenek ise el ilanlarının belirlenen lokasyonlardaki oturma alanlarının posta kutularına bırakılmasıdır.

Hizmet ve firma tanıtımlarınızda hedeflediğiniz potansiyele ulaşmanızı sağlayacak pazarlama ve dağıtım şirketi arayışında doğru adresiniz Türkiye’nin en iyi dağıtım şirketleri arasında yer alan Partner Dağıtım’dır. Gönderilerinizin amacına uygun bir şekilde ve yine uygun maliyetlerle dağıtılmasını istiyorsanız tercihinizi bu yönde yapmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Marmaris Otobüs Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu