Teknoloji

Türkiye’de Şuanda Saat Kaç Uygulaması

İnsanlar çeşitli sebeplerle farklı ülkelerin saatlerine bakma ihtiyacı duyabilirler. Özellikle diğer ülkelerle yapılan ticari ilişkilerde, saat farkının bilinmesi büyük önem taşır. Sitemizdeki saat kaç uygulamamız sayesinde günün her anı, dilediğiniz ülkenin saatini öğrenebilirsiniz.

 Türkiye'de Şuanda Saat Kaç Uygulaması

Sitemizde dünya saatlerinin yanı sıra, ülkelerin hava alanı kodları, bağlı bulundukları zaman dilimleri, barındırdığı şehirlerin saatleri, paralel ve meridyenleri ile ilgili bilgiler de bulunmaktadır. Google map desteğimiz ile sorguladığınız bölgenin koordinatları, çevresindeki yerleşim alanları, ulaşım ağı gibi pek çok bilgiye de ulaşabilme imkanı sunuyoruz.

Geçmiş dönemlerde doğa olaylarına ve hayvanlara bakılarak yapılan tahminler, günümüzde yerlerini web sitelerine bırakmış durumdadır. Sitemizde tek tuş ile aradığınız ülkenin saatini görebilirsiniz.

Yapacağınız görüşmelerde saat farkı uygulamamızı kullanarak bulunduğunuz yer ile sorguladığınız yer arasında kaç saatlik bir fark olduğunu, saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. Hangi şehir bizden kaç saat ilerde ya da geride? Web sitemizde bunu hesaplamak artık çok kolay. Sadece ülke seçimi yaparak hesapla butonuna basın. Ait oldukları zaman dilimleri ile birlikte bulunduğunuz yer ile arasındaki saat farkı ekranınıza gelsin.

Sadece saatler mi? Ya hava durumlarını da merak ediyorsak?

Günlük, haftalık, on beş günlük ve aylık tahminlerimiz ile dünya üzerindeki dilediğiniz yerin hava durumu bilgisine tek tuş ile ulaşabilirsiniz. Sade ve anlaşılır grafiklerimiz ile sitemizde yorulmadan gezinebilir, saat kaç sorularınıza kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Saat sorgulama ekranımızda ve blog sayfalarımızda, arattığınız şehrin önemli kültürel zenginlikleri, inançları, gelenekleri, konuştukları diller gibi birçok bilgiyi detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

Türkiye’de Şuanda Saat Kaç Tıklayın

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Close