Toy Poodle Almak İçin 6 Neden

Bu oyuncak görünümlü köpekler; sevimli ve cana yakındır. Boyları fazla büyüyemediği için, süs köpekleri arasında yer alır. Bu yüzden ona sıkça oyuncak köpek denilir. Yani bir diğer adı aslında halk dilinde Oyuncak Köpektir. Kökeni Almanya’ya dayanıldığı bilinen Poodle cinsi köpekler; aslında birden farklı boylara sahiptir.

Toy Poodle Almak İçin 6 Neden

18. yüzyılda İngiltere ve Fransa’da trüf mantarı avcısı olarak yetiştirilmiştir. Avcılık yetenekleri çok gelişmiş olan bu köpek cinsleri; oldukça popüler ve sevilen bir köpek cinsidir. Bugün tüm dünyada bilinen ve beğenilen bir köpek olan Toy Poodler’ı almak için size ufak ama etkili birkaç neden sunacağız. Keyifli ve eğlenceli okumalar dileriz…

Hipoalerjenik Bir Köpektir

Toy Poodle Almak İçin 6 Neden

Uzun tüylere sahip olmasına rağmen; hipoalerjenik bir köpektir. Yani tüylere karşı alerjiniz varsa bile bu minik sevimli dostumuz size hiçbir zaman zarar vermeyecektir.  Sadece tüy değil evcil hayvanlara karşı bile bir alerjiniz olsa bile hiçbir sorun yaşamadan oldukça keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek; Toy Poodle cinsi köpeklerle mümkündür.

Tüyleri Dökülmeyen Tek Irk Olabilir

 

Tüy dökmeyen bir yapıya sahip olduğu için, ister yavru olsun iste yetişkin hiçbir zaman tüy dökmeyecektir. Sizlerde bir köpek edinmek istiyorsunuz fakat bazı sağlık sorunlarından korkuyorsanız; Toy Poodle köpekleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eğer İlk Kez Köpek Sahibi Olacaksınız Tam Size Göre Bir Köpektir

İlk kez evcil hayvan sahibi olacaksanız; endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü bir köpekten beklediğiniz bütün beklentilere doğru bir şekilde cevap verecektir. Kendini sevdirmesi, sevimliliği, ilgi, bağımlılık duygusu, eğlence anlayışı, yer sıkıntısı olmaması, kolay eğitilmesi gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır.

Eğlenceli Bir Kişiliktir

Toy Poodle Almak İçin 6 Neden

Hiç şüphe etmeden rahatlıkla bu dostumuza sahip olabilirsiniz. Uzun süredir aklınızda bir köpek almak ve onunla hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız sizlerde; Toy Poodle cins bir köpek alarak hayatınızı daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Çok Zeki Ve Akıllı Bir Köpek Irkıdır

Çok zeki bir köpek cinsi oldukları için her türlü eğitime yatkınlardır. İtaatkar bir yapıya sahip oldukları için komut dışına çıkmazlar. Koku almada oldukça iyilerdir. Bu yüzden zamanında avcı köpeği yerine bile kullanılmıştır. Bu kadar yetenekli bir köpek olduğu için sizlerle en iyi seviyede anlaşacaktır. Sizlerin hayatına renk getireceğinden bizler eminiz.

Söylediklerinizi Takip Eder Sizi Dinler

Toy Poodle Almak İçin 6 Neden

Odaklanma ve algılama yetenekleri en üst seviyededir. Bu sayede sizleri kolayca takip ederler. Her daim açık ve bilgiye aç olan bu köpek cinsleri sizinle vakit geçirmeyi çok sevdiği için sizin verdiğiniz her bir komut onun için bir oyun anlamına gelecektir.  Elinizi ve ses tonunuzu hatta yüz ifadelerinizi bile bu ufak dostumuz kocaman zekasına kazır ve yapmasını istemediğiniz şeyleri söyleyince orayı terk eder.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu