Keşfet

Protranslate ile Akademik Tercüme hizmeti

Akademik tercüme hizmeti sunan Protranslate, İngilizce, Almanca ve Arapça dilleri başta olmak üzere 40’ı geçen yabancı dil seçeneği ve 150’yi aşkın Yeminli tercüman, çevirmen ve hizmet ekibiyle; Profesyonel Tercüme, Yeminli Tercüme, Paraphrasing ve Editörlük, Redaksiyon alanlarında uzman tam kadro ile tercüme sektöründeki çeviri taleplerinizi karşılıyor.

Protranslate ile Akademik Tercüme hizmeti

Akademik çeviri gerektiren Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Mühendislik, Ekonomi – İşletme, Sağlık Bilimleri gibi alanlarda ve alt sınıflarına konu olan tıp, hukuk, fizik, matematik, edebiyat, biyoloji, fizik, kimya gibi çok çeşitli alanlarda online çeviri hizmeti hızlı ve kaliteli olarak uzman ve tecrübeli tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Genel anlatımlı evrak, belge veya günlük metin dökümanlarından farklı bir çalışma tekniği gerektiren akademik çeviriler, içeriğindeki teknik terimler nedeniyle Terminoloji çalışması gerektiriyor. Söz konusu uygulamanın eğitimini almış ve alanında uzman çevirmenler; bu önemli terimleri tercüme edilen dilin yapısına göre düzenliyor, çeviri metnindeki akışın ve anlatım bütünlüğünün bozulmasını özellikle koruyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Emre Mor Kayboldu

Akademik tercüme hizmeti de talepleriniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere her konuda; Tıbbi Araştırma Tercümesi, Biyomedikal Çeviri, Tıbbi Makale veya Kitap Çevirisi, Ameliyat Raporu Çevirisi, Lisans Çevirileri, Akademik Tıp Belgeleri Çevirisi gibi tercümelerinizi en hızlı ve en kaliteli şekliyle gerçekleştirir.

Resmi belge ibrazı gereken makamlara sunacağınız çeviri talepleriniz Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılıyor, noter tasdiki bizzat tarafımızdan yaptırılarak ıslak imzalı olarak adresinize ya da online olarak e-postanıza gönderiliyor. Yeminli Tercümanlarımız ile müşterilerimize sunduğumuz Profesyonel online çeviri hizmetleri platformunda alanında uzman tercümanların çevirisi editörlük departmanında tekrar denetleniyor. Tercüme Kalite Kontrolü birimimize gönderilen çeviri metinlerinin tam doğruluk incelemesi ve onay aşaması tamamlanıyor. Ayrıca, hızlı ve kalitesinden ödün vermeyen çeviri hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz, dinamik canlı destek hattı ile istediğiniz zaman sisteme ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Cialis Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Online çeviri hizmetindeki kalite standartlarımız her geçen gün müşteri portföyümüzdeki yükselişi ve markamız olan Protrlanslate’nin güvenilirliğini kat be kat artırıyor. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli kurum ve bireysel müşterimizin tercüme taleplerini karşılamaya aralıksız devam ediyoruz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı