Cilt BakımıSağlık

Thermage İstanbul ile gençleşin güzelleşin

Thermage İstanbul ile gençleşin güzelleşin

Makyajsiz-Guzel-Olmanin-Sirlari-6 Thermage İstanbul ile gençleşin güzelleşin

Thermage İstanbul kliniğinde yapılan işlem, radyo frekans kullanılarak dalga yöntemi kullanılarak cilt yenilenme sürecini yaşıyor olacak. Özellikle tüm vücut için hemen hemen uygulama yaptırabilir ve sonuçlarından ise bizce çok memnun kalabileceksiniz.

Thermage tam olarak ne işe yarıyor ve ne kadar sürüyor?

Thermage İstanbul kliniklerinde en önemli bilgi tek seanslık bir uygulama olduğunu öğrenmek oluyor. Genellikle git gel yapmayı sevmeyenler için tek bir seansın yeterli olması elbette büyük önem taşıyor. Cildiniz daha gergin olacak ve dolayısı ile daha genç bir görüntüye sahip oluyor olacaktır.

Thermage İstanbul kliniklerinde hangi bölgelereişlem yapılıyor?

Thermage İstanbul kliniklerinde cildinizde gözlerinize, dudaklarınıza, kollarınıza ve bacaklarınıza karın bölgenize yani yenmesini istediğini hemen hemen her bölge için uygulama yaptırabiliyorsunuz. Sizler de cilt bakımı için bunu tercih edeceğim ama bir de inatçı son kalan yağlardan nasıl kurtulacağım derseniz yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Yağlar yok olmaya başlıyor

Ultrason yardımı ile yağların parçalandığını ve sonrasında da vücuttan atıldığını söylesek ne dersiniz: Evet evet artık ilk defa FDA onaylı olan ve medikal müdahale gerektiren ilk uygulama olarak karşımıza çıkan Ultrashape ile bölgesel olarak zayıflamak oldukça kolay olacak. Kesme ya da ameliyat süreci olmadığı için herhangi bir iyileşme süresi yoktur ama sonuçları oldukça başarılı ve sevindiren sonuçlardan oluşmaktadır. Ultrashape İstanbul kliniğinde sizler de başarılı sonuçlar almak istiyorsanız yazımızın sonunda vereceğimiz linkten kliniğine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ultrashape nasıl işliyor?

Peki Ultrashape nasıl çalışıyor merak ediyor musunuz? Son teknoloji olarak tanıtacağımız Ultrashape özelliği olan ultrasonik enerjisi ile yağları parçalamayı başarıyor. Bu uygulama da sinirleriniz, kaslarınız ya da farklı organlarınız asla zarar görmez. Parçalanan yağlar ise doğal yollar ile dışarıya zamanla atılıyor olacak.

Ultrashape İstanbul kliniğinde acı var mıdır?

Ultrashape İstanbul kliniğinde yapılan uygulama ile acı hissetmiyorsunuz. Hatta seans boyunca sanki masaj yaptırıyormuş gibi keyif bile yapabileceksiniz. Önemli olan sizin bu uygulama için doğru kişi olup olmadığınız olacak. Beden kitlesi genellikle 30 ve altı olanlar için önerilen bu teknik ile artık kendinizi güzel hissederken bile daha güzel nasıl olabileceğini görmüş olacaksınız.http://www.quartzclinique.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Close