”hosting”
”Roket

Tesettür Kıyafet İçin Dolgu Topuk Modelleri

”Forex”

Dolgu topuk ayakkabılar stiletto ya da sivri topuklu ayakkabı modellerini sevmeyenler ve kullanamayanlar için en uygun modellerden biridir. Bu ayakkabı modelleri farklı çeşitleri ile birlikte karşımıza çıkmaktadır fakat seçenek açısından en çok sevilenler modelleri düz renkli olanlarıdır. Diğer ayakkabı modellerinin parmak kısımları ve topuk kısımları rahatsızlık veren türden olduğundan dolayı en çok bu dolgu topuk modelleri tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda dolgu topuklar giyim açısından en rahat modellerden biri olduğu ispatlanmıştır. Ayakkabıların alt kısımları komple düztaban topuklardan oluşmaktadır. Stiletto ya da sivri topuklu ayakkabılar hem rahatsızlık verici hem de uzun süre giyilmesi için uygun olmayan ayakkabılardır.  Bu tür ayakkabılarda yük tamamen ayak bileğine indiğinden önerilmez. Fakat dolgu topuklarda parmak  uçlarına yük daha az yüklenir.

Yağ Sökücü Sprey Fiyatları

Tesettür Kıyafet İçin Dolgu Topuk Modelleri

Diğer Ayakkabılara Oranla Daha Rahat Ürün

Dolgu topuk ayakkabıların ön kısmında yüksek bir platform bulunduğundan yükü tüm ayak tabanına yayar. Bu nedenle topuğu ne kadar yüksek olsa da yürürken parmak uçlarında hissedilmez. Diğer ayakkabı türlerine göre en rahat modellerdir. Bu ayakkabılar mevsimlere göre özel olarak üretilir. Hem yaz hem de kış aylarında kolay kullanım sağlar. Model ve renkler açısından yüzlerce çeşit bulunur. Üstü açık modeller yaz aylarında tercih edilirken kış aylarında kapalı ayakkabılar tercih edilmektedir. Fakat genel olarak yapıları gereği her zaman giyilebilen modellerdir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Tüm Bayanlar İçin Uygun Modeller

Dolgu topuk ayakkabılar her türlü kişinin kullanabilmesi için özel olarak üretilir. Tesettürlü bayanlarında genellikle kapalı modeller seçerek kullandığı görülmektedir. Tesettürlü giyim için uygun olan modeller her renk olabilir aynı zamanda açık yerine tüm kapalı çeşitlen kullanılabilinir. Özellikle çoğu zaman ayakta kalanlar için uygun olan dolgu topuk modeller her bayan için vazgeçilmez olan ayakkabılardandır. Dolgu topuk ayakkabıların bakımları kolay olmaktadır. Herhangi bir yıkama gerektirmez ayakkabının türüne göre silinmesi yeterli olmaktadır. Farklı bir deterjan ya da ürün kullanılmamalıdır. Ayak sağlığı açısından uzun süre kullanım yapılmamalı ve kullanılmayan durumlarda uzun süre kullanım yapılabilmesi için uygun koşullarda saklanmalıdır. Bu sezon aradığınız en moda bayan ayakkabı modelleri için www.binbon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu