uludağ sözlük
Keşfet

Telefon Takip ve Telefon Takip Programı

Telefon takip programı ile insanların mobil cihazları etkin olarak takip etmesi mümkün hale gelmiştir. Bu durum, özellikle çocuklarının ve yaşlı anne babalarının gün içinde güvende olduklarını bilmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamaktadır. Programın sahip olduğu özellikler dikkate alındığında, bu işlemin etkili bir şekilde yapılacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Program hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır ve bunların başında Android sisteme sahip mobil cihazlarda çalıştığıdır. IOS sisteme sahip olan iPhone markalı cihazlarda çalışmamaktadır. Bunun dışında marka fark etmeksizin Android sisteme sahip olan bütün cihazlarla uyumludur. Böylece kullanım alanının oldukça geniş olduğu anlaşılmaktadır.

Telefon Takip ve Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı Ne İşe Yarar?

Yazılım teknolojisinin gelişmesi ve akıllı telefonların yaygınlaşmasına bağlı olarak ortaya çıkan telefon takip programı, farklı işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasına olanak vermektedir. Bu işlemlerden bazıları şunlardır:

  • Telefondan yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi
  • GPS özelliği bulunan mobil cihazların konumlarının istenildiği zaman belirlenmesi
  • Mikrofon istenildiği zaman aktif konuma getirilerek ortam dinlemesi yapılması
  • Kamerayı açmak suretiyle ortam izlemesinin gerçekleştirilmesi
  • Mobil uygulamalardan yapılan sesli ve görüntülü görüşmelerin takibi
  • Galeri, rehber ve SMS bölümlerine erişim sağlama
  • Sosyal medya uygulamalarına erişim
  • Telefona girilen bütün şifrelerin öğrenilmesi
İLGİLİ BİLGİ:   Emre Mor Kayboldu

Bu yazılım sayesinde ilgili cihazın kontrolünün uzaktan yapıldığının söylenmesi, çok daha uygun olacaktır. Böylece istenilen özellikler aktif hale getirilerek farklı bilgiler elde edilmesi söz konusu olabilir.

Telefon Takip Programı ile Ortam Dinlemesi

Ortam dinlemesi, açık olmayan bir telefonun mikrofonuna gelen seslerin tespiti şeklinde tanımlanabilir. Telefon takip programı da bu şekilde, ortam dinlemesi yapabilme yeteneğine sahiptir. Böylece insanlar çocuklarının ya da eşlerinin gün içinde kimlerle, neler konuştuğunu çok rahat bir şekilde tespit edebilir. Üstelik panel üzerindeki ilgili menüler kullanılmak suretiyle bunlar kayıt altına da alınabilir. Daha sonra tekrar dinlemek ya da anlaşılmayan yerleri anlamak için bu şekilde bir yol izlenebilir.

Bu programların sağlamış olduğu avantajlar çok fazla olmasına karşın, kurumsal firmalardan satın alınması gerekir. Aksi durumda güvenlik noktasında bir takım sorunlar yaşanabilir. Bu da ciddi sıkıntılar oluşturabilir.

İLGİLİ BİLGİ:   Güneş Enerjisi Sistemleri Fiyatları

Detaylı bilgi için https://www.spykontrol.com sitemizi ya da 0543 323 0 323 numaralı telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı