Keşfet

Tek Kullanımlık Önlük , Maske ve Tulum Üretiminde Dünya Devi

Size ve sağlığınıza değer veren, bir sağlık kuruluşu veya hastanenin, sizin sağlınızı ön planda tutması gerekir. Bu nedenle sizler için en kaliteli malzemeleri kullanması gerekir. Yani uygun malzemeleri kullanmalıdır. Sağlık sektörü işine ve insan sağlığına ne kadar önem verirse, o kadarda değer bulur. Buna bir örnek verelim. Herhangi bir rahatsızlığınızdan dolayı hastane veya bir sağlık kuruluşuna müracaat ettiniz. Hastalığınızın sebebi belli oldu ve ameliyat olmanız gerekiyor.

Ameliyat öncesi tüm tetkikleriniz yapıldı ve ameliyat vaktiniz geldi. Sizi ameliyata hazırlayacak personel size, üzerinizdeki tüm giysileri çıkararak, verdiği önlüğü giymenizi söyledi. İşte mesele burada başlamaktadır. Size verdiği önlük, steril mi, gireceğiniz ameliyata uygun mu, bu sorulara cevap arıyoruz.

Tek kullanımlık önlük sizin bu sorunuza yanıt olacaktır. Ürettiğimiz ürünler bay, bayan, çocuk, her türlü hastanın rahtça kullanacağı boyutlara göre, ambalajlanarak, üzerinde özellik ve kullanım koşulları yazan etiketler ile kullanıma sunulmuştur. Üretmiş olduğumuz tek kullanımlık hasta önlükleri hastane ve sağlık kuruluşlarının kullanması gereken bir üründür. Hijyen ve enfeksiyonlardan koruma gerektiren, tüm ameliyat ve cerrahi müdahalelere kullanılabilen ve en iyi sonuçlara ulaştıran, en kaliteli malzemeden üretilmiş bir üründür.

İLGİLİ BİLGİ:
Po Automatic Sistemin Avantajlı Dünyası ile Tanışın, Araç Filonuzu Kontrol altına alın

Tek Kullanımlık Önlük , Maske ve Tulum Üretiminde Dünya Devi

Sağlığınız İçin Kaliteyi Giyinin

İş hayatında pek çok tehlike ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Ancak bazı meslekler veya yapılan işler çok daha özenli bir koruma gerektirmektedir. Bu tarz işlerde tehlike ile karşı karşıya kalmak aniden oluşan bir durum değildir. Sıcaklık, kimyasal, radyoaktif parça ve buna benzer pek çok tehlikeli durum var olabilmektedir. Bu nedenle ortaya çıkmış olan iş elbiseleri, önlükler ve tek kullanımlık tulum söz konusudur. Fakat bazen korunma sağlanması gereken şeyler kimyasallar, zararlı maddeler veya bunlara benzer nitelikte durumlardır.

Hal böyleyken giyilmiş olan giysinin tekrar kullanımı söz konusu olamaz. Çünkü yıkanma, arınma ve steril işlemleri doğru bir şekilde yapılmayabilir ve iş elbisesi üzerinde yer alan insan sağlığına zararlı maddeler olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aynı zamanda uygun sterilizasyonu sağlamak için ihtiyaç duyulan yüksek sıcaklık, basınç gibi durumlarda ise kıyafetin yapısı bozulabilir. Her halükarda tek kullanımlık ürünler hem çok daha avantajlı hem de sağlık açısından çok daha yüksek korumalı ürünlerdir.

İLGİLİ BİLGİ:
Yeni Moda Arama Motoru – MyGardırop

Bu alanda firmamız, tek kullanımlık tulum alanında sizlere ihtiyaç duyduğunuz kalitede ve koruyuculukta ürünleri, en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Bir diğer tek kullanımlık ürün de Maskedir. Tek kullanımlık maske üretimine lider marka ByTULUM markası olup tek kullanımlık maske satışlarını da web sitesi üzerinden online olarak sunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı