Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, sosyal medyanın hayatlarımızdaki rolü de günden güne artıyor. Seyahat planlarından alışverişe kadar hemen her işimizi internet üzerinden kolaylıkla halledebiliyoruz. Bu konuda elbette sosyal medya platformlarının önemi de büyük. Çünkü artık eskisi gibi seyahat acentelerinden değil, seyahat bloggerlarını takip ederek plan yapıyoruz ya da alışveriş için online alışveriş siteleri yerine sosyal medya platformlarında bulunan marka hesaplarını tercih ediyoruz.

 Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya platformlarının kişilerin hayatında bu denli etkili olması ile tabi ki de markaların bu platformlarda boy göstermesi de arttı. Artık markalar, müşterileri ile birebir iletişim kurabilecekleri, direkt olarak ürünlerini tanıtabilecekleri ve reklam yapabilecekleri sosyal medya ortamlarında sıklıkla yer alıyor. Peki markanın sosyal medya hesabına sahip olması sizce yeterli mi?
Yeterli olduğunu düşünüyorsanız büyük bir yanılgı içerisinde olduğunuzu söylemek zorundayız. Çünkü bir marka için sosyal medya hesabı yaratmak ve onu yönetmek, markanın müşteri ve satış rakamlarını oldukça fazla etkiliyor. Yanlış profil oluşturma markanın gerçek imajını yansıtmasını engellerken; hesabın kullanımı sırasında fark etmeden yapılan hatalar müşteri kaybına ve dolaylı olarak maddi zararlara yol açabiliyor. Bu nedenle bir marka için sosyal medya hesabı yönetimi büyük önem taşıyor ve kesinlikle uzman kişilerden destek alınması gerekiyor.
İmajını tüm şeffaflığı ile müşterilerine yansıtmak isteyen ve sosyal medya platformlarında kendine yer edinmeyi hedefleyen markalar Crovu uzman ekibinden gönül rahatlığıyla yardım alabilir.

Sosyal medya hizmetleri alanında Türkiye’ nin ilk kurumsal firması olan Crovu, müşterilerinin markasını sosyal medya platformlarında en iyi şekilde temsil etmek amacı ile çalışıyor. Bu amaçta alanında uzman kişilerden oluşturduğu ekibi ile görsel tasarım hazırlama, incelemelere göre paylaşım yapımı, aktivite takibi, pazarlama gibi bir çok hizmeti bir arada sunarak markaların yükselmesini sağlıyor.

Crovu Sosyal Medya Yönetiminde Çalışma Sistemi

Crovu çalışma sisteminin ilk etabında, marka profilini oluşturmak vardır. Bu etapta uzman ekip, markanın imajını müşteriye tam anlamı ile yansıtacak şekilde bir profil çizer. Bir marka hakkında bilgi sahibi olmak için müşterilerin ilk olarak profili incelemesi nedeni ile bu etapta yapılan çalışma büyük önem taşır ve takipçi sayısını arttırarak satışları olumlu yönde etkiler.
Markanın sosyal medya hesabında yapılacak paylaşımlar için görsel tasarımların tamamı, uzman grafik tasarım ekibi tarafından hazırlanır. Bu görseller, hesabın hareketlilik saatleri göz önünde bulundurularak paylaşılır.
Sosyal medya hesabının kısa süreliğine bile olsa pasif hale gelmesi büyük ölçüde müşteri kaybına yol açar. Bunun bilincinde olan Crovu, sosyal medya hesabını devamlı olarak aktif tutar ve müşteri kitlesine bakarak ilgi çekici paylaşımlar yapar.

Crovu Instagram Hizmetleri ile Odaklı Kullanıcılar Edinin

Bir marka için müşteri memnuniyeti en önemli unsurların başında yer alır. Bu nedenle müşteriler ile birebir iletişi içerisinde olunması ve sosyal medya üzerinden yöneltilen soruların hızlı şekilde yanıtlanması gerekir. Crovu ekibi, markaya yöneltilen soruları doğru bir dil ile hızlıca yanıtlar ve böylelikle marka ile müşteri arasında sıkı bir bağ yaratır.
Sonuç olarak, profesyonel bir destek ile sosyal medya yönetimi markanın itibarını arttırır, hedef kitlesini genişletir, satışlarda artış sağlar, müşteri ile etkileşimi arttırarak memnuniyeti en üst seviyede tutar.
Crovu, tüm müşterilerine kurumsal yönetim paneli ile yapılan işlemleri takip etme olanağı sağlar. Bununla birlikte müşteriler, haftanın her günü ve her saati uzman ekipten destek alabilir.
Crovu ile markasını sosyal medyada etkin hale getirmek isteyen markalar, firma tarafından sunulan paketlerden dilediğini seçerek hemen bugün sosyal medya platformlarında kendine yer edinebilir.
Ayrıca, Crovu’nun sunduğu Instagram takipçi satın al paketlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Kapalı
Kapalı
Kapalı