Keşfet

Sony Servis İstanbul

İnternet kullanımının yaygınlaşması TV’lerin pabucunu dama atacak diye bekleyenler bu konuda oldukça büyük yanıldı. Tam tersine internet ile uyumlu TV’ler artık çok daha fazla talep edilen ürünler haline geldi. Sony de bu değişimi yakalayarak ayakta kalan TV üreticilerinden biri oldu. Artık birçok Plazma, LCD ya da LED TV’yi Sony markası ile görebilirsiniz.

Sony Servis İstanbul
Sony oldukça yaygın kullanılan TV markalarından biri olduğu için, teknik servis hizmeti de aynı derecede yaygın. Fakat bu yaygın teknik servisler arasında güvenilir, ve kaliteli hizmet veren bir servis bulmak kolay değil. İstanbul’da ikamet edenler bu konuda biraz daha şanslı.
Özel Sony Servis İstanbul’un Her Noktasına Hizmet Veriyor!
Çünkü İstanbul’un neresinde oturursanız oturun, Sony marka TV’niz arızalandığında 444 78 56 numarasını arayarak teknik servisi hemen eve çağırabilirsiniz. Uzun yıllardır teknik servis hizmeti ve veren bu özel servis, gezici ekiplerinden size en yakın olanı adresinize yönlendirecektir.
Bu özel Sony servisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve bunun için çabalayan nadir servislerden biridir. Özellikle servis çalışanlarının en büyük sorununun güven olduğu düşünülürse, bu servisin sınavı başarı ile verdiğini görüyoruz. Çünkü yapmış olduğu her işleme, değişmiş olduğu her parçaya 1 yıl garanti veriyor. Hem oldukça kaliteli hizmet verip, hem de piyasa bedelinin çok altında ücret ile çalışan servis birçok müşterinin kalbini kazanmış durumda zaten. Servisin en büyük başarısı da müşterileri ile arasında gönül bağını kurabilmek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı