Hosting

Solar Jel Akünün Ömrü Ne Kadardır?

Güneş enerjisi sistemleri ve denizcilik sistemleri için kullanılan Solar jel akü, uzun süreli kullanımıyla çevresel faktörlerden minimum düzeyde etkilenmektedir. Çevreye zarar vermez, dökülme yapmaz ve soğuk hava şartlarında da sağlıklı bir kullanım sunar. Sisteme bağlı ve kusursuz çalışma özelliğine sahiptir.

munda solar jel aku

İçindekiler:

Güneş Enerjisi Sistemlerinde Solar Jel Akü

Solar jel akü modelleri, güneş enerjisi sistemlerinde soğuk ve sıcak havalarda çakışma koşullarına uyumlu, yüksek derinlikle yüksek performans sağlayacak özelliklere sahiptir. Güneş enerjisi sistemleri içinde dökülme ve akma yapmadan uzun süre çalışma kapasitesi sunacaktır. Jel akü, kuru ve sıvı aküden daha uzun ömürlüdür.

Çevrim sayısı ve ihtiyaç kapasitesine göre ömrü değişiklik gösterse de, sıvı ve kuru aküye oranla daha kısa sürede deşarj olabilmekte, uzun süre yüksek performansla çalışabilmektedir.

Detaylı bilgi: Solar jel akü

Solar Jel Akü Kaç Yıl Dayanır?

Solar jel akü modelleri, kuru ve sıvı akü modellerine göre jel olarak tasarlanmış iç kapasitesiyle en az 8 yıl ve en fazla 10 yıla kadar çalışabilmektedir. Titreşime ve çevresel etmenlere dayanıklı olan model, çevreye zarar vermez, akmaz ve aracın iç aksamlarına zarar vermeden uzun süre çalışır.

Ağır motor çalışmalarında, sıcak ve soğuk havalara oranla performansında düşüş gözlemlenmemiştir. Deşarj durumunu sürekli olarak kullanarak, uzun süre sistemin mekanizmasında etkisini gösterecek ve yüksek performans göstererek görevini yerine getirerek, 1000 döngüye kadar derinlik sağlayacaktır.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
close