Keşfet

Smok Alien

Elektronik sigaraları ilk aşamada başlangıç kitlerinin yardımıyla kullanmak, hem iyi bir kullanıma erişmenize imkan tanırken hem de elektronik sigaralara adapte olmanızı kolaylaştırır. Başlangıç kiti üretiminin yanı sıra, elektronik sigara endüstrisine son derece başarılı ürünler kazandırma gayesinde olan Smok, en iyi ve en güncel ürünleriyle birlikte TR Elektronik Sigara’da yer alıyor. Firmanın güncel ürün seçeneklerini bulabildiğiniz sitede, orijinal ithalatlar gerçekleştirilmektedir. Diğer bir deyişle, sitenin Smok markası ve diğer markalarda yaptığı her satış orijinaldir. Bu sayede elektronik sigara kullanmaya en iyi markalardan en iyi fiyat seçenekleriyle birlikte başlayabilir, bu aşamada sahte ürünler ile sağlığınızı da tehlikeye atmamış olursunuz.

Smok Alien İnceleme

Dünya genelindeki üretimleri hemen hemen her ülkeye Smok firmasının ürünlerinin dağıtılmasını sağlıyor. Site, sizlere Smok markasına ilişkin her ürünü güncel sağlamasının yanı sıra, bunları etiketli ve orijinal olarak ithal etmektedir. Bu sayede Türkiye satışlarında Smok firmasının en güncel ürünlerini en iyi fiyatlara satın almanız sağlanabilmektedir.
Smok, dünya çapına son derece benzersiz ürünler sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de Smok Alien serisi olarak ürettiği başlangıç kitleridir. Firmanın bu benzersiz tasarımlı ürününde, seçilebilecek iki ayrı güç seçeneği bulunmakta. 220 Watt olan seçenekle, büyük ve maksimum özellikli bir kite sahip olabilmektesiniz. 85 Watt güç seçenekli piyasaya sürülen üründe ise, mini boy olarak tanımlanabilecek bir ürün karşınıza çıkacaktır. Her iki tasarımın da Smok markasının güvencesiyle satışta olması, kompakt kullanımlara yer vermek için idealdir. Bu benzersiz tasarımlı ürün, istediğiniz iki model seçimiyle birlikte geldiğinden, kullanımınıza en uygun seçeneği siteden sipariş etmek sizin isteğinize kalmıştır. Dilerseniz 220 Watt veya dilerseniz de 85 Watt olan güç seçenekli modeli kullanmayı tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Franke Servis ile Franke Çamaşır Makinelerinde Tam Performans

Smok Alien Özellikler

Son derece benzersiz ve şık bir şekilde tasarlanan Alien serisi, belirtildiği üzere iki ayrı modelle satıştadır. Her iki modeli de site üzerinde bulmak ve incelemek oldukça kolaydır. Kit kategorisinin altında, Smok markasını seçtiğiniz anda karşınıza markanın üretimi olan her ürün çıkacaktır. Bu sayede isterseniz markanın diğer ürünlerini de inceleme şansına sahip olabileceksiniz.
Alien serisinin son derece kompakt tasarımı, en iyi performansı sağlayabileceğiniz bir yonga setiyle birlikte gelmektedir. TFC8 Baby Beast tankıyla geliştirilen ürün, çinko alaşımlı bir şaseyle oldukça yumuşak ve zarif bir tutuşa sahiptir. İşlevleri açısından her iki modelden de beklenenin üzerinde performanslar alabilmeniz söz konusu olabiliyor. Örneğin 85 Watt olan seçeneğin, mini boyutlarda olmasından ötürü buhar kapasitesi konusunda beklediğiniz performansı vermeyeceğini düşünebilirsiniz. Ancak, mini boyutlu bir seçenek olmasına karşın, son derece yüksek performansıyla istediğiniz buhar çıkışını kolaylıkla alabiliyorsunuz. Ayrıca bu modeli, seyahatlere ya da yanınızda taşımaya uygun olması sebebiyle kompakt yapısı sayesinde kolayca kullanabiliyorsunuz.

İLGİLİ BİLGİ:
El İlanı Nedir? Nasıl Dağıtılır?

Standart bir dikdörtgen kit yapısıyla gelen üründe, ele oturuş ve kullanım kompakt yapıyla kolaydır. İstenen renk seçenekleriyle belirleyebildiğiniz ürünlerde gümüş, siyah-altın, siyah-gri, siyah-kırmızı gibi seçeneklere site üzerinde ulaşabilmeniz söz konusu olmaktadır.
Smok Alien Ürünlerinin Karşılaştırması

İlk olarak 220 Watt olan Alien ürününü ele alacak olursak, minimum 0.06 Ohm amomizer direnciyle ürünü temin edebiliyorsunuz. Kasanın alaşımı titanyum ve çeliktir. Çelik ürün paslanmazdır ve bu da maksimum kullanım ömrünü kasada birleştirmeye imkan tanımaktadır. Tankta, son derece yaygın olarak tercih edilen TFV8 Baby Beast tercih edilmiştir. Cihazın kompakt evrimiyle birlikte tam 3 mL likit kapasitesine sahip olabiliyorsunuz. Bobinler, Baby Turbo Engines ile hem dengeli hem de dinamik bir kullanımın sağlanmasına yer verebiliyor. 85 mm uzunluk, 44 mm genişlik ve 71 mm yükseklik değeriyle iyi bir kullanım sağlayabilmektedir. Ayrıca ekran, pil değerlerinin yanı sıra sıcaklık, Ohm, volt, amper, Watt gibi değerleri görmenizi ve ayar yapmanızı sağlayabilmektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Cng Nedir?

85 Watt olan Alien modelini incelediğimizde, 48 mm uzunluk, 27 mm genişlik, 71 mm yükseklik değerleriyle ele iyi uyumlu bir tasarımla kullanım sağlandığı görülebilmektedir. Tank olarak bu üründe de 220 Watt olan modeldeki tank yapısı tercih edilmiştir. İçiminizi istediğiniz sertlik ayarlarıyla kolaylıkla ayarlayabilmeniz mümkündür. Hard, norm veya soft içimlerle birlikte ekranda ayarlama yapabilirsiniz. Ayrıca 220 Watt üründe olduğu gibi, ekranda her ayar değerini görerek düzenleme seçeneğine sahip olabiliyorsunuz. Siparişinizi verirken, site üzerinden ürünle birlikte pil siparişinizi de verebilirsiniz.

En İyi Elektronik Sigara Markası Ürünleri

Türkiye’de elektronik sigara kullanımının arttığı şu günlerde, güvenilir satış desteği de bulmak bir hayli zor bir hale gelmiştir. tr elektronik sigara
‘nın sağladığı her bir marka ürününde, elektronik sigara endüstrisinin en iyi üretici markalarına ulaşma imkanınız oluyor. İthal edilen bu ürünler, doğrudan site ile markalardan ithal edildiklerinden, orijinal ürünlerle birlikte doğru kullanım yapmanız sağlanabilmektedir. Smok markasına ilişkin farklı ürün modellerini bulabildiğiniz siteyle, ürünlerinizi seçebilir ve kapıda nakit ya da kredi kartı ödemeleri yapabilirsiniz. trelektroniksigara.net
en güvenilir satışlarla Türkiye’nin öncü elektronik sigara satış sitesidir.

İLGİLİ BİLGİ:
Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı