Keşfet

Sixpad Nasıl Kullanılır?

Sixpad Nasıl Kullanılır?

Üç parçadan hazırlanmış olan sixpad kolay kullanımı sayesinde herkes tarafından kullanılabilir. Göbek, kol ve bacak kaslarını çalıştırmak amacıyla hazırlanmış olan set yaymış olduğu ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede vücudun sıkılaşmasına yardımcı olabilir.

Sixpad Nasıl Kullanılır?

Günlük kullanıma uygun olması sayesinde gün içerisinde istediğiniz her an kıyafetlerin altına yerleştirilerek kullanılabilir. Gün içerisinde 20 dakika kullanılması yeterli olmaktadır. Egzersiz yaparken kullanımı özellikle vücudun sıkılaşması konusunda sixpad etkili olmaktadır. Kıyafetlerin altında rahatlıkla kullanılacak olan parçalar kol, bacak ve göbek kaslarını sıkılaşmasını sağlayabilir.

Sixpad Özellikleri

  1. Kalem pil ile çalışmaktadır. Bu sayede her parça pili bitmesi durumunda pili yenilenerek yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.
  2. Ufak titreşimler yayarak kasların uyarılmasını sağlamaktadır.
  3. 4 ayrı program seçeneği üzerinden kullanılmaktadır.
  4. Ayarlanabilir hız seviyesi sayesinde kullanıcılar gerekli olduğu durumlarda farklı hız seviyelerinde kullanım olanağı elde edebilirler.
  5. Set içerisinde toplamda üç ayrı parça bulunmaktadır. İki parça kol ve bacak kaslarını çalıştırmak için hazırlanmıştır. Geri kalan tek parça ise göbek kaslarını çalıştırmak için kullanılmaktadır.
İLGİLİ BİLGİ:
Tamir Bandı Nedir?

Sixpad Ne İçin Kullanılır?

Kadın ve erkekler için kullanıma uygun olan egzersiz aleti vücudun sıkılaşmasını sağlamak amacıyla kol, bacak ve göbek kasları üzerinde etkili olmaktadır. Düzenli kullanımı özellikle daha sıkı ve fit bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır. Kasların uyarılmasını sağlayarak sıkılaşmasını sağlamaktadır. Herhangi bir yan etki olmadan kullanılmakta olan ürün isteyen herkes tarafından tercih edilebilir.

Sixpad Set İçeriği

Set içerisinde toplamda üç ayrı parça bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan set sıkı bir vücuda sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ayarlanabilir program seçeneği özellikle kullanıcıların farklı program seçenekleri üzerinden ürünü kullanmasını sağlamaktadır.

Kol ve bacak kaslarını çalıştırmak için iki parça bulunduğundan özellikle seti kol, bacak ve göbek kasları üzerinde kullanmak isteyenler aynı anda kullanım için iki ayrı set satın alabilirler.

İLGİLİ BİLGİ:
Sandviç Panel Nedir? Kullanım Alanları, Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Sixpad Kullanıcı Yorumları

Seti kullanmadan önce özellikle kullanıcıların elde etmiş olduğu deneyimlerden faydalanmak isteyenler kullanıcı yorumlarını inceleyebilirler. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumlar olumlu ya da olumsuz şekilde set hakkında bilgi almanızı sağlamaktadır. Resmi satış sitesi üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sixpad Set Satışı

İnternet üzerinden gerçekleştirilen satışlar ürünü kullanmak isteyenler en kısa süre içerisinde verecekleri siparişler doğrultusunda ürüne sahip olmalarını sağlamaktadır. Yurtdışında yapılan satışların ardından Türkiye’de de satışa sunulmuş olan Sporcular tarafından da tercih edilmektedir.

Herhangi bir problem yaşamadan yalnızca kasların uyarılmasını sağlayarak vücudun sıkılaşmasına katkı sağlayacak olan sixpad belirlenmiş olan fiyat seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Faturalı şekilde satışa sunulmakta olan ürün kargo ile belirtilen adreslere en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Bu sayede ürünü kullanmak isteyenler problem yaşamadan satın alma işlemi yapabilirler.

İLGİLİ BİLGİ:
Alan Bazlı Destekleme Ödemeleri Ne Zaman 2020

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı